Laborant nebo laborantka - histopatologie

Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i. / BIOCEV

Místo práce
Vestec, Praha - západ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro histologickou a histopatologickou laboratoř CCP hledáme vhodné motivované kandidáty nebo kandidátky pro pozice laborantů a laborantek.

Na této pozici budete odpovědní zejména za následující pracovní činnosti:

  • příprava a zpracování histologických vzorků z laboratorních zvířat, pitvy zvířat
  • histologické a fluorescenční barvení tkání a buněk, příprava chemikálií a biologických roztoků
  • spolupráce při přípravě a provádění experimentů v oblastech histopatologie a zpracování získaných dat
  • obsluha a běžná údržba laboratorních přístrojů
  • další pracovní činnosti dle pokynů přímých nadřízených

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • minimálně středoškolské vzdělání přírodovědného, veterinárního nebo medicinského směru
  • zdravotní způsobilost pro laboratorní práci a ochotu pracovat s laboratorními zvířaty (myš, potkan)
  • zájem učit se novým věcem a získávat nové dovednosti
  • pracovní znalost anglického jazyka
  • znalost práce se standardním kancelářským nebo databázovým software

Výhodou jsou zkušenosti s prací v histologické laboratoři nebo s laboratorními zvířaty, studijní/pracovní pobyt v zahraničí nebo platné osvědčení pro práci s laboratorními zvířaty. Pozice je však vhodná i pro absolvent(k)y.

A co nabízíme?

Jsme špičkové mezinárodní vědecké pracovišti zabývajícím se všemi aspekty molekulární genetiky laboratorních hlodavců, získate tedy u nás:

  • pracovní příležitost v mezinárodním prostředí moderního vědeckého centra
  • možnosti profesního růstu a dalšího vzdělávání v oboru vč. jazykových kurzů
  • zajímavé platové ohodnocení
  • pět týdnů dovolené a standardní spektrum benefitů nabízených na ÚMG (stravenky, příspěvek na sport/kulturu a další)

První pracovní smlouvu dáváme na dobu určitou na jeden rok s možností následného prodloužení. Nástup možný dle dohody, ideálně v listopadu 2017. Místo výkonu práce je v budově CCP v kampusu BIOCEV ve Vestci.

Žádost o zaměstnání a životopis (oba dokumenty v angličtině) prosím pošlete prostřednictvím interního rozhraní na pana Libora Daňka. S případnými dotazy se můžete obracet na telefon (+420) 325 843 246.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3218952  Dátum zverejnenia: 18.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.