Laboratorní technik nebo technička - transgenní technologie

Ústav molekulární genetiky AV ČR, v.v.i. / BIOCEV

Místo práce
Vestec, Praha - západ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledá vhodné osoby na volné pracovní pozice laboratorních techniků nebo techniček pro transgenní a archivační modul CCP.

Čeká na vás široké spektrum zajímavých činností, zejména:

  • přípravy a produkce geneticky modifikovaných modelů zvířat (myš, potkan) mikroinjekčními technikami nebo elektroporací
  • kryoprezervace kmenových a pohlavních buněk
  • další běžné laboratorní práce (příprava kultivačních médií a roztoků, buněčné kultury, běžná údržba užívaných přístrojů)
  • výpomoc s administrativními úkony jako objednávání laboratorního materiálu a další obdobné činnosti

Nejvhodnější kandidát nebo kandidátka:

  • mají vhodné vzdělání v oblasti biologie, biochemie, medicíny či obdobné, ideálně bakalářské
  • náš tým je mezinárodní, je tedy důležitá znalost anglického jazyka.
  • práce zahrnuje přímý kontakt laboratorními zvířaty, je tedy nezbytné, aby uchazeči či uchazečky byli nejen ochotni se zvířaty pracovat, ale byli i pro tuto práci zdravotně způsobilí

Pozice vhodná i pro absolventy/absolventky, zkušenosti s prací v biologické nebo genetické laboratoři jsou ale výhodou, stejně tak jako přechozí studijní či pracovní pobyt v zahraničí anebo platné osvědčení pro práci s laboratorními zvířaty.

Jsme špičkové mezinárodní vědecké pracovišti zabývajícím se všemi aspekty molekulární genetiky laboratorních hlodavců, získate tedy u nás:

  • unikátní zkušenosti oblasti genetiky a transgenních technologií
  • příležitost pro kariérní rozvoj v této oblasti včetně možné účasti na odborných kursech v zahraničí
  • spektrum standardních benefitů nabízených ÚMG (pět týdnů dovolené, stravenky, jazykové kursy, příspěvek na sport/kulturu/pojištění a další).

První pracovní smlouvu dáváme na dobu určitou na jeden rok s možností následného prodloužení. Nástup možný dle dohody. Místo výkonu práce je v budově Centra v kampusu BIOCEV ve Vestci.

Žádost o zaměstnání a životopis (oba dokumenty v angličtině) prosím pošlete prostřednictvím interního rozhraní na pana Libora Daňka. S případnými dotazy se můžete obracet na telefon (+420) 325 843 246.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 3214432  Dátum zverejnenia: 13.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.