Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo Ústav experimentálnej fyziky Slovenskej akadémie vied

Výskumno-vývojový pracovník Observatória kozmického žiarenia na Lomnickom štíte

Ústav experimentálnej fyziky Slovenskej akadémie vied

Lomnický štít 2634 m, Vysoké Tatry, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Ihneď / ASAP
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda od 1300 Eur podľa osobitnej stupnice platových taríf učiteľov vysokých škôl a výskumných a vývojových zamestnancov (zaradenie do triedy podľa dosiahnutého vzdelania a platový stupeň podľa rokov praxe, viď. verejne dostupné tarify) + osobné hodnotenie + príplatky pri účasti na projektoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha a údržba meracích zariadení Observatória kozmického žiarenia na Lomnickom štíte
  • spracovanie, kontrola a archivácia nameraných dát
  • spolupráca na vývoji nových meracích zariadení

  • pružný pracovný čas
  • možná práca aj z domu
  • náhradné voľno za odpracované služby na vysunutom pracovisku
  • práca na unikátnych a špičkových zariadeniach
  • účasť na zaujímavých medzinárodných vedeckých projektoch
  • možnosť cestovať na zahraničné partnerské pracoviská

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu nám zašlite Váš životopis, motivačný list a prípadné referencie na kontaktný e-mail. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Veda/výskum, IT, Hardware/Software

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Znalosti z elektrotechniky a elektroniky - Pokročilý
Programovanie v C | C++ | Python | PHP a pod. - Mierne pokročilý
Počítačové siete - Mierne pokročilý
Linux - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • samostatnosť pri riešení krízových situácií na vysokohorskom pracovisku
  • aktívny a zodpovedný prístup k práci
  • ochota pracovať vo viacdňových službách na Lomnickom štíte
  • spoľahlivosť a dôslednosť
  • vzhľadom na umiestnenie pracoviska sa požaduje dobrý zdravotný stav

Ústav experimentálnej fyziky SAV v.v.i. patrí medzi prestížne vedecké organizácie na Slovensku. V rámci ústavu sa rozvíja niekoľko fyzikálnych smerov v oblasti základného a aplikovaného výskumu. Bohatá medzinárodná spolupráca, výborné experimentálne vybavenie predovšetkým zo zdrojov štrukturálnych fondov EÚ.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ronald Langer
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4810226  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac