Technik, obrábač

Ústav anorganickej chémie SAV, v. v. i.

Miesto práce
Dúbravská cesta 9, Karlova Ves
Termín nástupu
ASAP
850 EUR/mesiacTabuľkový plat podľa zákona č. 553/2003 Z. z. (podľa odpracovaných rokov) + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava, výroba špecifických súčiastok či dielcov z rôznorodých materiálov (kov, grafit, teflon, keramika) pomocou frézy, sústruhu, píly, rovinnej brúsky a iných obrábacích prístrojov. Starostlivosť a údržba používanej prístrojovej techniky, zabezpečovanie a nákup spotrebného materiálu a náhradných dielov k týmto prístrojom, ich servis prip. ich zdokonaľovanie, vývoj.

Ponúkame stabilné prostredie,
37,5-hodinový týždenný pracovný čas v jednozmennej prevádzke,
flexibilná pracovná doba,
5 dní dovolenky navyše,
príspevok na cestovanie pre mimo bratislavských zamestnancov,
podpora kultúrnych, športových a rekreačných podujatí,
možnosť rekreačného pobytu na doškoľovacom stredisku ÚACH SAV v Bojniciach,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sústružník, obrábač kovov, strojnícke, elektrotechnické, znalosť základov chémie je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

Manuálna zručnosť, schopnosť obsluhovať obrábacie stroje - nutnosť
Schopnosť pripravovať a čítať výkresovú dokumentáciu, práca v auto-cad - nutnosť
Prax v oblasti elektrotechnickej údržby pre nízke alebo vysoké napätie – výhodou
Schopnosť komunikovať so zahraničnými firmami v AJ - výhodou
Vzdelanie strojníckeho smeru poprípade elektrotechnického smeru
Schopnosť samostatne a zodpovedne konať
Flexibilita

vedecká činnosť v oblasti základného a aplikovaného výskumu; vzdelávanie doktorandov - anorganická chémia a materiály a príbuzné odbory;
riešenie vedecko-výskumných projektov - národných a medzinárodných.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4080548  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac