Samostatný odborný referent personálnej práce

Ústav anorganickej chémie SAV, v. v. i.

Miesto práce
Dúbravská cesta 9, Karlova Ves
Termín nástupu
11/2019 alebo dohodou
minimálne 800,00 € brutto - Tabuľkový plat podľa zákona č. 553/2003 Z. z. + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne vykonáva komplexnú personálnu agendu (nástup, výstup zamestnancov, platové dekréty, prihlasovanie a odhlasovanie z poisťovní, podklady k mzdám, štatistika,...)

Ponúkame stabilné prostredie,
37,5-hodinový týždenný pracovný čas v jednozmennej prevádzke,
pružný pracovný čas,
5 dní dovolenky navyše,
príspevok na cestovanie pre mimo bratislavských zamestnancov,
podpora kultúrnych, športových a rekreačných podujatí,
možnosť rekreačného pobytu na doškoľovacom stredisku ÚACH SAV v Bojniciach,
vzdelávacie kurzy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

prax v oblasti personálnej práce aspoň 2 roky,
anglický jazyk výhodou

vedecká činnosť v oblasti základného a aplikovaného výskumu; vzdelávanie doktorandov - anorganická chémia a materiály a príbuzné odbory;
riešenie vedecko-výskumných projektov - národných a medzinárodných.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3735031  Dátum zverejnenia: 8.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálne 800,00 € brutto - Tabuľkový plat podľa zákona č. 553/2003 Z. z. + osobný príplatok