Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zubný lekár/ka (aj študenti so štátnicami v roku 2024)

ÚSMEV s. r. o.

Miesto práce
A. Komenského 110/6, 017 01 Považská Bystrica
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
2 500 - 5 000 EUR/mesiacZákladná mzda + percentuálny podiel z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecná stomatológia s možnosťou výberu špecializácie

- flexibilná pracovná doba, možnosť práce na skrátený úväzok
- výber profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- príjemný kolektív a rodinná atmosféra

Bližšie informácie e-mailom alebo telefonicky, možnosť návštevy zariadenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stomatológia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a priateľské vystupovanie
- schopnosť pohotovo riešiť situácie v ordinácii a počas zákrokov
- schopnosť pristupovať k pacientovi empaticky a s rešpektom
- dôslednosť pri plnení úloh
- pozitívny prístup k práci
- chuť ďalej sa rozvíjať a zlepšovať zdravotnícke procesy v ordinácii spojené so zodpovednosťou zubného lekára
- znalosť anglického jazyka výhodou

Úsmev s.r.o. je súkromná zubná ambulancia, ktorá dlhodobo poskytuje nadštandardné ošetrenie s najmodernejším vybavením. To tvorí OPG Ajat, diódový laser Picasso, HealOzone, mikroskop Carl Zeiss, laserový DIAGNOdent a tiež intraorálny RTG a intraorálna kamera v každej z troch ambulancií. Vykonáva sa tu aj dentálna hygiena s prístrojom Airflow a pre potreby CA máme k dispozícii kompletný anesteziologický set.
Príjemne zariadený interiér v centre mesta a priateľský kolektív vzbudzujú u návštevníkov rodinnú atmosféru, dôraz kladieme na individuálny prístup.
ID: 4769894  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac