Zubná asistentka

ÚSMEV s. r. o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
1.11.2019
650 - 700 EUR/mesiacHrubá mzda 650 eur + stravné lístky v hodnote 4,50 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistencia zubnému lekárovi počas ošetrenia pacienta (štvorruká asistencia)
- príprava ambulancie
- dezinfekcia a sterilizácia prístrojov
- nástrojov a povrchov
- osvojené zásady poskytnutia prvej pomoci
- objednávanie pacientov
- práca s PC
- administratívna činnosť
- telefonická komunikácia s pacientom
- práca s pokladňou

- práca bez nadčasov
- podpora vzdelávania
- firemné aktivity a zážitkové výlety
- práca v príjemnom prostredí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo, Zubný asistent

Úsmev s.r.o. je súkromná zubná ambulancia, ktorá dlhodobo poskytuje nadštandardné ošetrenie s najmodernejším vybavením. To tvorí OPG Ajat, diódový laser Picasso, HealOzone, mikroskop Carl Zeiss, laserový DIAGNOdent a tiež intraorálny RTG a intraorálna kamera v každej z troch ambulancií. Vykonáva sa tu aj dentálna hygiena s prístrojom Airflow a pre potreby CA máme k dispozícii kompletný anesteziologický set.
Príjemne zariadený interiér v centre mesta a priateľský kolektív vzbudzujú u návštevníkov rodinnú atmosféru, dôraz kladieme na individuálny prístup.
ID: 3782210  Dátum zverejnenia: 8.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 700 EUR/mesiacHrubá mzda 650 eur + stravné lístky v hodnote 4,50 eur