Key Account Manager pro Slovenskou republiku

USDistribution s.r.o. - Under Armour

Miesto práce
Praha, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastúpenie značky Under Armour pre strednú Európu hľadá do svojho tímu nového kolegu na pozíciu: Key Account Manager pre Slovenskú republiku.

Miesto výkonu práce: Slovenská republika

Adresa spoločnosti: Praha / Česká republika

Druh spolupráce: hlavný pracovný pomer

Termín nástupu: marec 2024 resp. podľa dohody

Pracovná náplň:

● pravidelný kontakt s veľkoobchodnými zákazníkmi Under Armour - stredné a menšie firmy

● akvizícia nových zákazníkov

● komunikácia so športovými oddielmi a federáciami

● produktová podpora a školenia zákazníkov

● zodpovednosť za úspešné obchodné výsledky

● stanovenie obchodnej stratégie pre jednotlivých zákazníkov

● samostatná práca s voľnou pracovnou dobou as podporou centrály v Prahe

Požadujeme:

● skúsenosti v obchode a predaji

● kvalitné komunikačné a vyjednávacie schopnosti

● dobrá úroveň práce s PC a kancelárskym softvérom

● ochota cestovať - pravidelné cesty za zákazníkmi v rámci celého Slovenska

● znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni

● vodičský preukaz skupiny B

Ponúkame:

● zamestnanie vo firme, ktorá je lídrom na trhu vo svojom odbore

● know how globálnej športovej značky

● školenia a komunikácia s európskou centrálou

● pochopenie pre tvoje koníčky a rodinné povinnosti

● možnosť organizovať si vlastný čas v kombinácii s home-office

● finančné ohodnotenie tvorené pevnou zložkou a bonusy podľa plnenia cieľov

● firemný automobil

● oblečenie Under Armour za zamestnanecké ceny

● Plat 2000 - 4000 EUR / mesiac

V prípade Vášho záujmu, zasielajte prosím svoje životopisy formou zodpovedajúceho formulára. Záujemcov o pracovnú pozíciu, spĺňajúcich naše predpoklady, budeme kontaktovať pre dohodnutie termínu pracovného pohovoru.

Under Armour makes you better!

Kontakt:

Under Armour

USDistribution s.r.o.

U Hvězdy 1451/4

162 00 Praha 6