Medicínsky reprezentant pre stredné Slovensko

URSAPHARM spol.s r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodná farmaceutická spoločnosť rozširuje team medicínskych reprezentantov k reprezentácii portfólia pre odbornú verejnosť (lekári, lekárnici) v oblasti oftalmológie.

Informácie o pracovnom mieste

· Miesto práce: východné a stredné Slovensko

· Ponúkaný plat (brutto): Dohodou

· Termín nástupu: dohodou (možné ihneď)

· Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Prezentácia spoločnosti a jej produktov v odborných kruhoch
Rozvíjanie a upevnenie vzťahov s lekármi a farmaceutmi

· Denné návštevy cieľových klientov (lekári, lekárnici)

· Vyhľadávanie a návštevy nových klientov

· Plnohodnotný a kreatívny management zvereného regiónu

· Účasť na odborných firemných akciách a edukácii, organizácia odborných seminárov

· Informovanie klientov o marketingových aktivitách

· Uplatnenie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
Aktívna účasť na odborných sympóziách a konferencích

· Dosiahnutie stanovených predajných výsledkov

· Pravidelný reporting

Iné výhody

· Motivujúce finančné ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce

· Služobný automobil, mobilný telefón, notebook

· Pravidelný tréning potrebných vedomostí a dovedností

· Možnosť profesionálneho rastu

· Zázemie zahraničnej centrály

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:

Výhodou je farmaceutické, lekárske príp. prírodovedecké zameranie

Znalosti:

Jazykové znalosti:
Anglický/nemecký jazyk - mierne pokročilý

Vodičský preukaz: sk. B

Osobnostné predpoklady :

• Predošlá prax ako medicínsky reprezentant príp. obchodný zástupca (min. 2 roky)
• Skúsenosti s priamym predajom
• Dynamická, komunikatívna osobnosť
• Vysoké pracovné nasadenie
• Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

· Pripravenosť pracovať s vysokým pracovným nasadením

· Aktívny a pozitívny prístup

· Ochota cestovať

Počítačové znalosti - používateľ:

Microsoft Word – základy

· Microsoft Excel – základy

· Microsoft PowerPoint – základy

· Microsoft Outlook – základy

· Znalosť CRM systémov výhodou

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3203552  Dátum zverejnenia: 2.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.