Obchodný zástupca/predajca

URGELA, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
10.01.2022
600 - 1 500 EUR/mesiacMzdové ohodnotenie sa skladá z viacerých zložiek. Základný plat, motivačné pohyblivé zložky (prémie, odmeny) v závislosti od celkového výkonu predaja , osobné ohodnotenie, príspevky zamestnávateľa do 3. piliera DDS (v prípade práce na TPP)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka a predaj špičkových elektrospotrebičov pre domácnosti. Obchodné ponuky pre kuchynské a interiérové štúdiá, architektov, predajcov elektrospotrebičov. Nadväzovanie kontaktov architektov pre spoluprácu k dodávkam kompletných interiérov.

– pracovné miesto s kvalitným technickým zázemím (PC, služobný telefón, služobné auto k dispozícii (v prípade práce na TPP), kvalitné zázemie zabehnutej rodinnej spoločnosti, príspevky zamestnávateľa do 3. piliera DDS v prípade práce na TPP), 2 krát do roka team building.

Táto pracovná ponuka je vhodná výhradne pre záujemcov s bydliskom (Zvolen, Banská Bystrica, Žiar nad Hronom, alebo Detva) Akceptujeme doručenie a odpovieme na CV len uchádzačom s požadovaným vzdelaním v oblasti obchodu a obchodného menežmentu s požadovanou praxou, a len uchádzačom s bydliskom ako je uvedené.
Táto pracovná pozícia vyžaduje okrem cestovania tiež pôsobenie na pracovisku vo Zvolene.
Výberové konanie bude prebiehať formou osobných pohovorov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodný zástupca pre predaj elektrospotrebičovv, vytváranie kontaktov s architektmi pre interiérový dizajn.

Ostatné znalosti

Microsoft office, outlook, internet všeobecne - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodná a prezentačná komunikácia.

Počet rokov praxe

2

- Verbálna zdatnosť, komunikatívnosť, slušné vystupovanie
- Znalosť technických náležitostí k elektrotechnickým výrobkom
– Technické myslenie, schopnosť čítať výkresy a pôdorysy projektov
– Flexibilita, slušná a ústretová komunikácia, mobilita, ochota pracovať aj mimo regiónu (služobné cesty)
- schopnosť komunikovať a vyargumentovať návrh (ponuku) klientovi, schopnosť predať navrhnutý produkt.
- Aktívny vodič
- NEFAJČIAR
- Plne zaočkovaný proti COVID 19

Naša rodinná spoločnosť URGELA sa zameriava na navrhovanie a zariaďovanie celých interiérov. Tiež sme dovozcami niekoľkých značiek luxusných domácich spotrebičov z Nemecka a Talianska. Máme k dispozícií tím projektantov, ktorí sa svojim prístupom snažia čo najviac priblížiť k vízii každého klienta a tomu prispôsobovať celú prácu. Podľa individuálnych potrieb následne navrhneme a realizujeme interiér do celého domu či bytu. Máme k dispozícii kvalitné technické zázemie, výbavu vlastného vozového parku vrátane obslužnej dodávky (17m3). K dispozícii sú zazmluvnené kvalitné montážne skupiny. Sme nastavení poskytovať pre klientov tie najkvalitnejšie služby v oblasti interiérového dizajnu a jeho predaja. Naša rodinná spoločnosť má svoje sídlo a showroom vo Zvolene, tiež showroom v Bratislave je naším vysunutým pracoviskom - prevádzka.
Spoločnosť sa tiež zaoberá veľkoobchodným predajom luxusných domácich spotrebičov na celom území SR.
ID: 4198865  Dátum zverejnenia: 8.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac