1 200 - 1 700 EUR

Interiérový dizajnér / predajca

URGELA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bajkalská 22, Ružinov
Termín nástupu
18.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– komunikácia so zákazníkom (predaj, konzultácie návrhov)
– tvorba návrhov kuchýň a celých interiérov, spracovanie projektov
– zastrešenie samotnej realizácie návrhu (plánovanie dopravy tovaru k zákazníkovi a plánovanie montáže, zameranie)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200€ + prémie z obratu a zisku spoločnosti

– pracovné miesto s kvalitným technickým zázemím (PC, služobný telefón, v prípade potreby vycestovania služobné auto k dispozícii, parkovacie miesto pre zamestnanca priamo pred pracoviskom)
- 13. a 14. plat, 2 krát do roka teambuilding

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Interierový dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

– Technické myslenie a schopnosť čítať výkresy a pôdorysy projektov
– Flexibilita, slušná a ústretová komunikácia, mobilita, ochota pracovať aj mimo regiónu (služobné cesty)

Naša rodinná spoločnosť URGELA sa zameriava na navrhovanie a zariaďovanie celých interiérov. Máme k dispozícií tím projektantov, ktorí sa svojim prístupom snažia čo najviac priblížiť k vízii každého klienta a tomu prispôsobovať celú prácu. Podľa individuálnych potrieb následne navrhneme a realizujeme interiér do domu či bytu.

Kuzmányho nábrežie 815/14
960 01 Zvolen

Kontakt

ID: 3793967   Dátum zverejnenia: 23.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200€ + prémie z obratu a zisku spoločnosti