Vývojář Java (šance v URC Systems)

URC Systems, spol. s r.o.

Místo práce
Brno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodně úspěšná firma přijme medior/senior programátora pro vývoj speciálních systémů v jazyce Java.
Provozovna Brno.

Pracovní náplň:

  • návrh a implementace komunikačního middleware
  • návrh a implementace aplikací IS pro velení a řízení
  • sběr a analýza uživatelských požadavků
  • oprava nalezených chyb
  • testování reálného nasazení systému u zákazníka
  • technické vedení projektu a týmu
  • podpora a vedení ostatních členů týmu formou code review a konzultací

Požadujeme:

  • alespoň 2 roky profesionální praxe v Java
  • znalost Java 8 a vyšší
  • znalost Spring, Spring Boot
  • angličtina – pasivní, čtení technické dokumentace
  • spolehlivost, samostatnost, proaktivní přístup
  • týmového ducha

Výhodou:

  • znalost SQL a Hibernate
  • znalost PostgreSQL
  • znalost JSON, XML
  • znalost REST API, WebSocket
  • zkušenosti s programováním síťových aplikací (TCP/IP)
  • programování uživatelského rozhraní v JavaFX
  • znalost JavaScript, TypeScript, React
  • znalost verzovacího systému Git, GitFlow a CI na GitLabu

Nabízíme:

  • účast na celém vývojovém cyklu software
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost cílové prémie po úspěšném dokončení projektu nebo zakázky
  • možnost profesního růstu vedle zkušených doménových (SME) a IT expertů
  • skvělý kolektiv, neformální a přátelské pracovní prostředí
  • možnost cestování v rámci řešených projektů (i do zahraničí)
  • komfortní a ergonomické vybavení pracovního místa
  • možnost dalšího studia (jazykové a odborné kurzy, doktorandské studium, …)
  • rozvoj týmů v podobě firemních akcí (teambuildingové aktivity)
  • osobní přístup ke každému zaměstnanci
  • zázemí malé firmy (basketbalový koš, venkovní gril, …)

Další zaměstnanecké benefity:

  • mobilní telefon i pro soukromé účely
  • 50% příspěvek zaměstnavatele na jazykové vzdělávání
  • příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • sportovní a relaxační program pro zaměstnance
  • 25 dní dovolené
  • 2 sick days
  • firemní parkoviště pro soukromá vozidla (v Brně)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3762599  Dátum zverejnenia: 13.9.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.