1 050 - 1 250 EUR

Menučkový kuchár / kuchárka – víkendy a sviatky voľné

URBATO s. r. o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kuchára / kuchárku do modernej kantíny V Bratislave III. – Nové Mesto. Pracovná doba je každý deň - Pondelok až Piatok , 8,5 hod. denne. Budeš pripravovať denné obedové menu. Víkendy a sviatky máš voľno.

Čo bude tvojou úlohou:

• Zabezpečenie dennej prevádzky kuchyne
• Vytvoriť obedové menu
• Kalkulácie pri príprave jedál
• Príprava pokrmov v zodpovedajúcej kvalite a kvantite
• Zaistenie plynulého chodu kuchyne
• Zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál
• Dodržiavanie a rešpektovanie všetkých zákonných predpisov a pokynov od kontrolných orgánov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1050 Euro (brutto / hrubá mzda)

- plat od 790,- Eur v čistom (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)
- voľné víkendy a sviatky
- stravovacie výhody

Prosíme uchádzačov aby zasielali svoj profesijný životopis na emailovú adresu [email protected] .

Vopred ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.8.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár - zameranie školy nie je podmienka, ak máš skusenosti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Príjemné vystupovanie, ústretovosť a snaha učiť sa nové veci.
- Vedieť variť chutné jedlá.
- Vytvoriť obedové menu
- Kalkulácie pri príprave jedál
- Zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál
- Dodržiavanie a rešpektovanie všetkých zákonných predpisov a pokynov od kontrolných orgánov

Zabehnutá spoločnosť, ktorá prevádzkuje modernú kantínu a kaviareň.

Drieňová 40
821 03 Bratislava-Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Florin Toma
Tel.: +421948777279
E-mail: poslať životopis
ID: 3712140   Dátum zverejnenia: 9.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1050 Euro (brutto / hrubá mzda)