Vodič MKD

URBANOVSKÝ TRANSPORT s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiaczákladná mzda + osobné ohodnotenie (1800eur+) + odmeny za štýl jazdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie prepravy voľne ložených komodít podľa pokynov nadriadeného v rámci celej EU. Práca na týždenné turnusy, víkendy doma.

Práca v stabilnej dopravnej spoločnosti, motivačné pracovné ohodnotenie.

Vodič má pridelené svoje vozidlo nie staršie ako 3roky, firemné oblečenie, odmeny za "efektívnu" jazdu, tankovanie, mýta na faktúru

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

prax vítaná

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax pri vedení MKD min. 1rok potrebné platné doklady pre vedenie nákladneho vozidla slušne vystupovanie základy aspoň 1 cudzieho jazyka vítané

Rodinná firma zaoberajúca sa vnútroštátnou aj medzinárodnou cestnou nákladnou dopravou, pôsobíme na trhu viac ako 25rokov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4787569  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac