Elektrikár

URBANIX s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Inštalácia a pripojenie elektrických zariadení, rozvádzačov, snímačov, požiarnych hlásičov, svietidiel, spínačov, zásuviek
- Práca podľa technickej dokumentácie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 EUR brutto + motivačné bonusy

Práca v mladom kolektíve, doplnkové dôchodkové pripoistenie, možnosť kariérneho rastu, možnosť odborného vzdelávania. Motivačné bonusy.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2019 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- Platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach min. §21 vyhlášky č. 508/2009 Z.Z
- Znalosť čítania elektronických schém a projektovej dokumentácie
- Znalosť práce s PC
- Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita

Spoločnosť URBANIX s.r.o. sa špecializuje na priemyselné LED technológie, šetrenie prevádzkových nákladov v oblasti osvetlenia a projekty ako celok (Poradenstvo, Svetelnotechnický audit, Návrh a dodávka LED technológie, Inštalácia technológie, Revízia a odovzdanie diela).

Dražkovce 350
038 02 Dražkovce

Kontakt

ID: 3666551   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 EUR brutto + motivačné bonusy