Reprezentant spoločnosti

URBANIX s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie obchodnej činnosti spoločnosti
- Vyhľadávanie a identifikácia nových obchodných príležitostí
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, aktívne udržiavanie kontaktu a spolupráce
- Prezentácia spoločnosti na rokovaniach
- Odborno- technické poradenstvo
- Monitoring, analýza trhu, sledovanie obchodných príležitostí, trendov
- Plnenie obchodného plánu, zodpovednosť za výsledky spoločnosti
- Dojednávanie obchodných podmienok a rámcových zmlúv
- Spracovávanie obchodných prípadov vrátane cenových ponúk
- Vedenie obchodných prípadov
- Komunikácia s jednotlivými úsekmi spoločnosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 eur brutto + provízie, neobmedzený príjem v závislosti od výsledkov práce

Budete mať rozsiahle pole pôsobnosti.
Ponúkame Vám pozíciu, pri ktorej môžete naplno využiť svoj potenciál, obchodného ducha, ale aj strategické a technické myslenie. Odmeny z predaja nie sú zastropované- je to len na Vás.
Samozrejmosťou sú pracovné prostriedky – mobil, laptop, automobil, ktorý poskytujeme aj na súkromné účely.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2019 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

LED osvetlenie, Elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Zodpovednosť a samostatnosť;
- Podnikavosť a cieľavedomosť;
- Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie;
- Vysoké pracovné nasadenie;
- Ochota vzdelávať sa

Spoločnosť URBANIX s.r.o. sa špecializuje na priemyselné LED technológie, šetrenie prevádzkových nákladov v oblasti osvetlenia a projekty ako celok (Poradenstvo, Svetelnotechnický audit, Návrh a dodávka LED technológie, Inštalácia technológie, Revízia a odovzdanie diela).

Dražkovce 350
038 02 Dražkovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jaroslav Svoboda
E-mail: poslať životopis
ID: 3666422   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 eur brutto + provízie, neobmedzený príjem v závislosti od výsledkov práce