Štátny radca - EŠIF projektový manažér

Úrad vlády SR

Miesto práce
Staré Mesto
Termín nástupu
ASAP
1 036,5 - 2 073 EUR/mesiac1036,50-2073,00 EUR/mesiac Plat tvorí príslušná platová tarifa v rámci 7. platovej triedy a osobný príplatok, ktorý môže byť podľa zákona priznaný až do výšky 100% platovej tarifiy – v závislosti od kvality plnenia služobných úloh. Platové rozpätie sa pohybuje od 1036,50-2073,00 Eur v závislosti od skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca pri príprave a predkladaní žiadostí o NFP vrátane doplnenia dokumentácie k žiadosti o NFP;
- spolupráca pri vypracovaní návrhu Zmluvy o NFP a dodatku k zmluve o NFP;
- participácia na zabezpečovaní projektového riadenia, procesov zmenového konania, koordinácie finančného riadenia,
monitorovania a kontroly implementácie na úrovni prijímateľa;
- realizácia priebežnej a predbežnej finančnej kontroly;
- príprava podkladov pre sledovanie čerpania rozpočtu a tvorba rozpočtu;
- spolupráca na vypracovaní a predkladaní žiadostí o platbu vrátane doplnenia dokumentácie na základe vyžiadania;
- spolupráca na vypracovaní a predkladaní monitorovacích správ vrátane doplnenia dokumentácie na základe
vyžiadania;
- evidencia, aktualizácia a sledovanie údajov v ITMS 2014+;
- koordinácia relevantných útvarov vo vzťahu k pripravovaným alebo vykonávaným auditom a kontrolám;
- zabezpečenie súčinnosti pri výkone auditov a kontrol od fázy prípravy vyžiadanej dokumentácie až po fázu odpočtu
splnenia nápravných opatrení, komunikácia s internými a externými kontrolórmi a audítormi, príprava stanovísk a
formulácií nápravných opatrení k zisteniam z auditov a kontrol;
- zabezpečenie činností súvisiacich s projektovou publicitou;
- zabezpečenie komunikácie so všetkými zúčastnenými subjektmi najmä RO a SO;
- zabezpečenie komunikácie s dodávateľmi;
- spolupráca pri príprave výkonu činností verejného obstarávania na aktivity projektu vrátane spracovania a
predloženia dokumentácie z verejného obstarávania na administratívnu kontrolu;
- činnosti súvisiace s riešením nezrovnalostí a vysporiadaním žiadostí o vrátenie finančných prostriedkov na projektovej
úrovni z pozície prijímateľa, spolupráca pri vypracovaní návrhu dohody o splátkach a dohody o odklade plnenia;
- spolupráca pri zabezpečení činností súvisiacich s udržateľnosťou projektov;
- výkon činností a príprava ďalších dokumentov súvisiacich s implementáciou projektu podľa pokynu nadriadeného;

-Úväzok 37,5 h týždenne,
- Pružný pracovný čas
- Základná výmera dovolenky 5 týždňov; zamestnancovi, ktorý do konca príslušného kalendárneho roka dovŕši najmenej 33 rokov veku a zamestnancovi, ktorý sa trvale stará o dieťa patrí dovolenka v dĺžke 6 týždňov
- benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe a z kolektívnej zmluvy,
- jednorazové finančné príspevky zamestnancovi pri významných pracovných jubileách,
- vitamínové prípravky a výživové doplnky v súhrnnej sume do 50 € dvakrát ročne,
- finančné benefity pri významných súkromných udalostiach zamestnanca (napr. pri
životnom jubileu, narodení dieťaťa,...).
- Príspevok do III. dôchodkového piliera (až do výšky 50€ mesačne)
- možnosť využívať účelové zariadenia Úradu vlády SR za zvýhodnené ceny
-raz ročne príspevok na dopravu do zamestnania vo výške 50€

AK ŤA NAŠA PONUKA OSLOVILA, DO VÝBEROVÉHO KONANIA JE MOŽNÉ PRIHLÁSIŤ SA PROSTREDNÍCTVOM STRÁNKY: https://open.slovensko.sk/VK/GetSelectionProcedureNoticePdf/35080

označenie: VK/2022/1944

Na uvedenej stránke nájdete aj viac informácií ohľadom obsadzovaného miesta, možnostiach prihlásenia a presnú špecifikáciu potrebných dokladov a dokumentov pre prihlásenie.

PRIHLÁSIŤ SA DO VÝBEROVÉHO KONANIA CEZ PORTÁL PROFESIA.SK NIE JE MOŽNÉ!!!

Výberové konanie pozostáva z nasledovných krokov:
• Písomný test na overenie odborných znalostí
• Osobný pohovor na overenie schopností a osobnostných vlastností

Termín na prihlásenie sa do výberového konania je: 30.05.2022

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie II. stupňa alebo vysokoškolské vzdelanie I. stupňa a odborná prax najmenej 1 rok

- Schopnosť oprieť sa o praktické skúsenosti - schopný odhadnúť dĺžku trvania jednotlivých súčastí dodávky vzhľadom na ich komplexnosť.
- Analyticky myslieť a určovať priority sebe a zverenému tímu a pružne reagovať na aktuálnu situáciu.
- Schopnosť samostatnej práce, zameranie na delivery požadovaných výsledkov.
- Skúsenosť s realizáciou EŠIF projektov sú výhodou.
- Adaptabilita a flexibilita, samostatnosť, svedomitosť a spoľahlivosť

Úrad vlády Slovenskej republiky

Adresa spoločnosti
Námestie slobody 2899/1
813 70 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Informácia o právach dotknutej osoby dostupná na: https://www.vlada.gov.sk//informacna-povinnost-prevadzkovatela/
ID: 4331097  Dátum zverejnenia: 17.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 036,5 EUR/mesiac