Kuchár

Úrad vlády SR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
613,5 EUR/mesiacv zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. - pri minimálnej praxi 2 rokov je základná zložka mzdy 613,50 €, zamestnancovi je možné okrem základnej zložky mzdy podľa zákona priznať aj osobný príplatok do výšky 728,50 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pripravovanie jedál,
- spoluzodpovednosť za chod kuchyne,
- zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov,
- dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál,
- dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku,
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál,
- sledovanie správnych skladových zásob základných surovín,
- aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.

- atraktívne pracovné prostredie,
- možnosť zamestnaneckého stravovania,
- možnosť využívať účelové zariadenia ÚV SR,
- osobný rast.

Informácie o výberovom konaní

- písomná žiadosť o prijatie do zamestnania,
- profesijný štruktúrovaný životopis,
- kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti,
- písomný súhlas o tom, že úrad môže spracúvať osobné údaje uchádzača v súlade so
zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Žiadosť do zamestnania spolu s profesijným štrukturovaným životopisom, kópiou dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, čestným vyhlásením o bezúhonnosti treba zaslať na adresu:

Účelové zariadenie Úradu vlády SR
Hotel Bôrik
Bôrik 15
814 08 Bratislava

Kontakt:
PhDr. Iveta Kuzmová
[email protected]
02/59981201 od 7,30 hod. – 15,30 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

výučný list v danom odbore

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 2 roky

- ochota pracovať v kolektíve,
- samostatný a zodpovedný prístup k práci,
- odolnosť voči stresu,
- zmysel pre poriadok,
- schopnosť učiť sa novému.

Úrad vlády Slovenskej republiky

Adresa spoločnosti
Námestie slobody 2899/1
813 70 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Informácia o právach dotknutej osoby dostupná na: https://www.vlada.gov.sk//informacna-povinnost-prevadzkovatela/
ID: 4168864  Dátum zverejnenia: 24.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 613,5 EUR/mesiac