Projektový manažér

Úrad verejného zdravotníctva SR

Miesto práce
Úrad verejného zdravotníctva SR, Trnavská cesta, Ružinov
Termín nástupu
jún
Mzdové podmienky (brutto)
1 950 EUR/mesiacvariabilné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovanie projektového riadenia realizovaného projektu v súlade so štandardami projektového riadenia,
• pravidelné reportovanie stavu realizácie projektu na riadiaci orgán projektu,
• koordinácia aktivít v súlade s platných schváleným harmonogramom realizácie projektu,
• iné činnosti súvisiace s riadením a administráciou projektu.

pohyblivá pracovná doba, 5 dní dovolenky navyše

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Riadenie aktivít projektu a celkovej administrácie a implementácie projektu na všetkých úrovniach. Koordinovanie všetky činnosti spojených s realizáciou aktivít projektu. Koordinovanie činnosti odborného personálu. Zabezpečovanie komunikácie medzi riadiacimi, administratívnymi a odbornými kapacitami projektu.

ÚVZ SR je rozpočtová organizácia štátu s pôsobnosťou pre územie SR. Činnosť ÚVZ SR vymedzuje zákon č. 355/2007 Z.z. o ochrane podpore a rozvoji verejného zdravia
ID: 3916748  Dátum zverejnenia: 27.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 950 EUR/mesiac