Štátny zamestnanec

Úrad pre reguláciu sieťových odvetví

Miesto práce
Úrad pre reguláciu sieťových odvetví, Bajkalská, Bratislava
Termín nástupu
1.4.2019 resp. 1.5.2019
v zmysle zákona č. 55/2017 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon”) a nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 389/2018 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené platové tarify štátnych zamestnancov, základná zložka mzdy 942,00 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koncepčné alebo metodické činnosti na úrovni iného orgánu štátnej správy s celoštátnou pôsobnosťou. Tvorba koncepcie štátneho dohľadu nad podnikaním regulovaných subjektov v sieťových odvetviach v oblasti cenovej regulácie v plynárenstve. Zabezpečenie vykonávania cenovej regulácie podľa príslušných právnych predpisov. Vedenie správneho konania . Odborné spracovanie podkladov pre vyhlášky, rozhodnutia a analýzy v oblasti cenovej regulácie v sieťových odvetviach.

v zmysle zákona o štátnej službe

Je potrebné prihlásiť sa do výberového konania VK/2019/1806 prostredníctvom portálu www.slovensko.sk, príp. poslať žiadosť o zaradenie do výberového konania s požadovanými dokladmi Úradu pre reguláciu sieťových odvetví

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Úrad pre reguláciu sieťových odvetví je orgánom štátnej správy pre oblasť regulácie sieťových odvetví s celoštátnou pôsobnosťou. Do pôsobnosti úradu patrí štátna regulácia v sieťových odvetviach, vytváranie a podpora prostredia blízkeho konkurenčnému prostrediu, podpora pôsobenia trhových síl v sieťových odvetviach, ochrana spotrebiteľa, ochrana záujmov držiteľov licencií na dosiahnutie primeranej návratnosti investícií, zabezpečovanie spoľahlivej, hospodárnej a kvalitnej dodávky tovarov a služieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3619401  Dátum zverejnenia: 12.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle zákona č. 55/2017 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon”) a nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 389/2018 Z. z., ktorým sa ustanovujú zvýšené platové tarify štátnych zamestnancov, základná zložka mzdy 942,00 EUR