Účtovníčka/Účtovník

Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb

Miesto práce
Továrenská 7, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Činnosti vykonávané pri výkone prác vo verejnom záujme:
– samostatná odborná účtovnícka práca na úseku finančnej učtárne,
– samostatne zabezpečuje komplexnú agendu súvisiacu s výdavkami úradu,
– vykonáva zúčtovanie všetkých výdavkov od právnických a fyzických osôb,
– kontroluje správnosť a nadväznosť bankových výpisov na výdavkovom účte úradu,
– eviduje došlé faktúry a zabezpečuje obeh finančných a účtovných dokladov a kontroluje ich formálnu správnosť,
– spolupracuje na vypracovaní účtovného rozvrhu úradu podľa účtovnej osnovy,
– zodpovedá za komplexnosť podkladov k zúčtovaniu výdavkov, kontroluje ich formálnu správnosť a vedie ich evidenciu,
– spracováva účtovné podklady, zúčtováva stav a pohyb majetku, záväzky a pohľadávky, príjmy a výdavky úradu na bežných účtoch,
– zastupovanie počas neprítomnosti v pokladni,
– zúčtováva kreditné pohyby na výdavkovom účte v ŠP, mesačné odpisy dlhodobého majetku a zúčtováva mzdy za úrad a realizuje ďalšie finančné operácie v systéme ŠP,
– vykonáva základnú finančnú kontrolu na vymedzenom úseku.

Pružný pracovný čas.
Služobný čas štátneho zamestnanca je 37 ½ hodiny týždenne.
Týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce.
Možnosť získať odmeny za výsledky práce.
Možnosť získať 13. a 14. plat.
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
Odborný rast – pravidelné absolvovanie školení.
Priateľský kolektív.

Informácie o výberovom konaní

Podanie žiadosti:
žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov treba podať elektronicky na adresu: [email protected] s označením 2/2020 do 22.01. 2020.
Odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho kola osobných pohovorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ukončené ekonomické vzdelanie a skúsenosti sú vítané.

telekomunikácie a poštové služby

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3845071  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac