Hlavný radca – krajské pracovisko Nitra stredisko Trnava

Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb

Miesto práce
A. Sládkoviča 8, Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
platová tarifa: 754,50 + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koncepčné a metodické činnosti pre zabezpečenie výkonu štátneho dohľadu v elektronických komunikáciách.
Hlavné úlohy:
1. Výkon meraní fyzikálnych veličín elektromagnetického poľa.
2. Výkon štátneho dohľadu podľa §38 zákona číslo 351/2011 Z.z..
3. Vedenie správnych konaní vo veci uloženia pokuty podľa §73 zákona číslo 351/2011 Z.z.

Informácie o výberovom konaní

Podanie žiadosti:
Termín na podanie žiadosti o zaradenie do výberového konania VK/2018/6648 spolu s ďalšími požadovanými dokumentmi je do 24.10.2018 cez ústredný portál verejných služieb Slovensko.sk https://open.slovensko.sk/vk vyhľadávanie v registri Výberového konania , aktuálne vyhlásené výberové konanie VK/2018/6648 - štátny radca. Žiadosti o zaradenie do výberového konania zaslané iba cez stránku www.profesia.sk nebudú zaradené do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

činnosti vyžadujú znalosti z odboru elektronických komunikácií

telekomunikácie a poštové služby

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3512808  Dátum zverejnenia: 10.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platová tarifa: 754,50 + osobný príplatok