Odborný referent špecialista – Odbor ekonomiky

Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Miesto práce
Žellova 2, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacvýška základnej mzdy je závislá od odborných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje komplexné práce v oblasti metodiky a procesov nákupu v celej organizácii,
• kontroluje správnosť a úplnosť poskytovaných finančných údajov, sleduje plnenie zmluvných vzťahov v nadväznosti na finančné plnenie vyplývajúce z objednávok,
• zabezpečuje centrálne objednávanie tovarov a služieb pre úrad, na základe požiadaviek jednotlivých útvarov automatizovaným spôsobom v súlade s vnútornými predpismi úradu,
• koordinuje proces vyhotovenia a odoslania objednávok tovarov a služieb,
• pripravuje podklady pre zverejňovanie objednávok podľa zákona,
• vedie centrálnu evidenciu objednávok a požiadaviek,
• zabezpečuje obeh účtovných dokladov súvisiacich s predmetnou agendou,
• zabezpečuje archiváciu objednávok,
• sleduje platnú legislatívu súvisiacu s vykonávanou pracovnou činnosťou, spolupracuje s administrátorom informačného systému,
• podieľa sa na vypracovaní vnútorných predpisov úradu za oblasť nákupu.

• 37,5 hodinový pracovný týždeň
• pružný pracovný čas
• 5 dní dovolenky nad rámec zákonného nároku
• možnosť home-office 5 dní v mesiaci
• príspevok pri narodení dieťaťa
• odmena pri životnom jubileu
• vzdelávacie programy
• karta MultiSport

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, oslovení budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický, finančný, obchodný

Prax na pozícii/v oblasti

- ekonomika, nákup, financie

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail.

Úrad bol zriadený zákonom č. 581/2004 Z. z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou a zmene a doplnení niektorých zákonov ako právnická osoba, ktorej sa v oblasti verejnej správy zveruje vykonávanie dohľadu nad poskytovaním zdravotnej starostlivosti a verejným zdravotným poistením. Úrad dohliada nad všetkými kľúčovými aspektmi systému zdravotníctva, s cieľom udržiavať finančnú stabilitu, výkonnosť a solidárnosť systému.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4544202  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac