Referent podateľne

Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
830 EUR/mesiacv závislosti od profilu a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie ( aj za pobočku Bratislava), spracovanie, evidencia prijatej pošty –
papierová forma, denná tlač
- prijímanie, spracovanie ( aj za pobočku Bratislava), evidencia prijatej pošty –
osobné podanie, kuriérske spoločnosti, poštár, zdrav. poisťovne
- evidencia došlej pošty (CITRIX) – Nuntio – el. správa registratúry
- spracovanie elektronickej pošty zo Slovenského portálu a následná evidencia
v NUNTIO
- evidencia el. pošty z portálu v denníku a následná kontrola e-box-u oproti
Slov. portálu
- osobné prijímanie stránok – príjem podnetov ( aj za pobočku Bratislava)
- expedovanie pošty – papierová forma – ocenenie zásielok, príprava na
expedovanie na Slovenskú poštu (výplatný zúčtovací lístok denný + mesačný)
- kontrola faktúr SLSP
- vybavovanie reklamácií nedoručených zásielok
- komunikácia so sekciami úradu
- príprava dokumentov súvisiacich s prácou podateľne a ich odovzdanie do
registratúrneho strediska

pružný pracovný čas v 37,5 h pracovnom týždni
5 dní dovolenky naviac

Písomnú žiadosť a štruktúrovaný životopis zasielajte na adresu: [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom. Odpovedať budeme len vybraným záujemcom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou práca s elektronickými schránkami.
Požadujeme pokročilú znalosť ovládania PC.
Zodpovednosť, spoľahlivosť, dobré komunikačné schopnosti, zmysel pre detail.
Požadujeme občiansky preukaz s elektronickým čipom (eID karta).

Úrad bol zriadený zákonom č. 581/2004 Z. z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou a zmene a doplnení niektorých zákonov ako právnická osoba, ktorej sa v oblasti verejnej správy zveruje vykonávanie dohľadu nad poskytovaním zdravotnej starostlivosti a verejným zdravotným poistením. Úrad dohliada nad všetkými kľúčovými aspektmi systému zdravotníctva, s cieľom udržiavať finančnú stabilitu, výkonnosť a solidárnosť systému.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2881377  Dátum zverejnenia: 5.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 830 EUR/mesiac