Účtovník

Úrad geodézie, kartografie a katastra SR

Miesto práce
Chlumeckého, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné vedenie účtovnej agendy
- Zostavovanie účtovnej závierky
- Spracovanie finančného výkazníctva
- Zostavovanie konsolidovanej účtovnej závierky
- Evidovanie dodávateľských faktúr, záväzkov, pohľadávok
- Úhrady faktúr cez systém Štátnej pokladnice
- Účtovanie všetkých účtovných prípadov
- Vykonávanie formálnej kontroly účtovných dokladov a ich úplnosti
- Spravuje register splatných pohľadávok štátu

- Pružný pracovný čas
- Príspevok do DDP

Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu so životopisom zasielajte do 31.03.2021 na adresu:
Úrad geodézie, kartografie a katastra SR, Chlumeckého 2, 820 12 Bratislava, alebo na e-mailovú adresu: [email protected]
Na žiadosti zaslané po stanovenom termíne úrad nebude prihliadať.
Úrad geodézie, kartografie a katastra SR vopred ďakuje všetkým uchádzačom za zaslané žiadosti a zároveň si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

prax v rozpočtovej organizácii v oblasti účtovníctva, výkazníctva a konsolidácie nutná

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady: profesionalita, analytické a koncepčné myslenie, komunikatívnosť, adaptabilita, flexibilita, bezúhonnosť a dôveryhodnosť.
Ďalšie požiadavky:
-znalosť legislatívy v daných oblastiach,
-znalosť práce so systémom štátnej pokladnice

Úrad geodézie, kartografie a katastra Slovenskej republiky je ústredným orgánom štátnej správy Slovenskej republiky pre geodéziu, kartografiu a kataster nehnuteľností podľa zákona č. 575/2001 Z.z. o organizácii činnosti vlády a organizácii ústrednej štátnej správy v znení neskorších predpisov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4041362  Dátum zverejnenia: 4.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac