Dlhodobá brigáda - Upratovač/ka

Upratujemenr, s.r.o.

Miesto práce
Zbehy 282, 95142 Zbehy, Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme flexibilných brigádnikov – študentov, dôchodcov, mamičky na MD/RD .... na dlhodobú brigádu na upratovacie práce - jednorázové generálne upratovanie rodinných domov a firiem, spoločných priestorov panelákov. Jedná sa o detailné čistenie objektov (vysávanie, umývanie, dezinfekcia ...). Kladieme dôraz na vysokú kvalitu práce. Práca je fyzicky náročnejšia. Brigádnik pracuje v priebehu dňa a týždňa na viacerých miestach a presúva sa samostatne.

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis posielajte na upratujemenr1@upratujemenr.sk
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú na základe životopisu pozvaní do výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.10.2017 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

zodpovedný prístup k práci
zmysel pre detail

Spoločnosť zaoberajúca sa upratovacími a čistiacimi prácami.
Založená v roku 2006.
Momentálne pôsobíme v regióne západného Slovenska a zamestnávame do 100 zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Zbehy 282
95142 Zbehy

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Ábelová
Tel.: 0948099109
E-mail: poslať životopis
ID: 3155444   Dátum zverejnenia: 7.9.2017