Upratovačka

Upratujemenr, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 79, 949 01 Nitra, okres Nitra, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníčky/kov na upratovacie práce spoločných priestoroch panelákov v Šali. Jedná sa o zametanie a umývanie schodiska, vestibulu, dverí, výťahov, zábradlí, okien a podobne.... Zároveň hľadáme pracovníčky/kov v Nitre na upratovacie práce vo firmách a v domácnostiach . Jedná sa o zametanie, vysávanie, umývanie podláh, umývanie sociálnych zariadení, utieranie prachu, umývanie okien ..... Kladieme dôraz na detail a vysokú kvalitu práce. Práca je fyzicky náročná. Zamestnanec pracuje v priebehu dňa a týždňa na viacerých miestach a presúva sa samostatne.

-slušný prístup a vzájomný rešpekt
- dodržiavanie všetkých zákonných požiadaviek (mzda pravidelne a včas, včasné príspevky do fondov atď)
- u dlhodobejších zamestnancov zamestnanecké výhody

Bližšie informácie o pracovnom mieste je možné získať v pracovné dni v čase od 8:00 hod do 14:00 hod na t.č. 0948 099 109 a dohodnúť si osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

samostatnosť
zodpovedný prístup v práci
príjemné vystupovanie
praktické myslenie

Spoločnosť zaoberajúca sa upratovacími a čistiacimi prácami.
Založená v roku 2006.
Momentálne pôsobíme v regióne západného Slovenska a zamestnávame do 100 zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Zbehy 282
95142 Zbehy
ID: 3141221   Dátum zverejnenia: 9.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou