Reagujte bez životopisu

Upratovačka

Upratujemenr, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova trieda 71, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
november 2019
Mzdové podmienky (brutto)
520 - 610 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnou náplňou je ručné upratovanie administratívnych priestorov, priestorov vo výrobnej hale, zamestnanecké šatne, sociálne zariadenia.....
Úväzok na 8 hodín/deň
Práca na jednu zmenu počas týždňa od PO do PIA od 6:00 hod do 14:30 hod. po prípade dohodou

- jednozmenná pracovná doba na plný pracovný úväzok, po prípade dohoda na skrátený pracovný úväzok
- práca bez SO a NE a tiež sviatkov
- stravné lístky v hodnote 3,83 €/deň
- slušný prístup a vzájomný rešpekt
- dodržiavanie všetkých zákonných požiadaviek (mzda pravidelne a včas, včasné príspevky do fondov atď)
- u dlhodobejších zamestnancov zamestnanecké výhody

Bližšie informácie o pracovnom mieste je možné získať v pracovné dni v čase od 8:00 hod do 14:00 hod na t.č. 0948 099 109 a dohodnúť si osobné stretnutie, po prípade emailom [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

samostatnosť
zodpovedný prístup v práci
príjemné vystupovanie
praktické myslenie

Spoločnosť zaoberajúca sa upratovacími a čistiacimi prácami.
Založená v roku 2006.
Momentálne pôsobíme v regióne západného Slovenska a zamestnávame do 100 zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3141221  Dátum zverejnenia: 6.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520 - 610 EUR/mesiacdohodou