Marketing Teamleader - zástup za MD

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Online & Marcomm tímu hľadáme skúseného marketéra s organizačnými schopnosťami, ktorý zabezpečí dohľad nad marketingovou komunikáciou a produkciou ako zástup za materskú dovolenku. K dispozícii bude mať tím šikovných kolegýň (ktoré sú špecialistami na prípravu online/offline komunikácie, webového obsahu, mailingu, grafiky, textov, eventov atd.) a tiež špičkové agentúry.

Hlavnou úlohou teamleadra bude postarať sa, že všetky výstupy budú dodané včas a v požadovanej kvalite. K tomu je treba:

  • Zozbierať a rozdistribuovať všetky potrebné informácie k projektom a kampaniam

  • Prideliť špecialistom úlohy a uistiť sa, že majú všetko potrebné k ich splneniu

  • Zabezpečiť komunikáciu s agentúrami a inými dodávateľmi

  • Kontrolovať priebeh prác a dohliadnuť na kvalitu výstupov a dodržanie brand identity

  • V prípade potreby zastúpiť špecialistu, resp. zabezpečiť outsourcing

  • Pravidelne informovať o stave plnenia úloh a projektov.

Teamleader sa tiež bude podieľať na tvorbe stratégie značky, komunikačnej stratégie, plánovaní kampaní a dohadovať spolupráce s dodávateľmi.

Musthave:

  • Prehľad a skúsenosti vmarketingu

  • Skúsenosti s vedením tímu

  • Skúsenosti s copywritingom

  • Cit pre vizuálnu stránku komunikácie

  • Organizačné schopnosti

  • Komunikačné schopnosti

  • Výborný time-management

  • Dodržiavanie deadlinov

  • Zodpovedný a proaktívny prístup

Nice to have:

  • Skúsenosti s nákupom médií

  • Plánovanie kampaní

  • Riadenie projektov

Zaujala Ťa táto ponuka? Všetky potrebné informácie Ti radi doplníme telefonicky, či na osobnom stretnutí. Pošli nám svoj životopis a staň sa súčasťou UPC ešte dnes.
Tešíme sa na pohovor s Tebou!

O svojich ľudí sa vieme a chceme postarať, preto svojim zamestnancom ponúkame aj tieto benefity:

• Learning & Development: interné a externé školenia prispôsobené vašim vlastným potrebám (technické a mäkké zručnosti)
• finančný príspevok na jazykové vzdelávanie
• flexibilný pracovný čas a možnosť využívať HO
• 25 dní dovolenky pre každého
• čakajú na Vás výhodné zamestnanecké zľavy na produkty a služby UPC
• zľavy u zmluvných partnerov-Datart, Hej.sk, Gorila.sk, Metro karta
• Multisport karta Vám pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžete dopriať relax
• rôzne teambuildingové aktivity na pracovisku i mimo neho, na ktorých sa poriadne zabavíte a najete na náš účet
• firemné podujatia- zdravé raňajky v kancelárii, slovenský brunch, deň žien či darovanie krvi
• chceme, aby sa naši ľudia cítili dobre nielen v práci, ale aj v súkromí, preto ponúkame starostlivosť o duševné zdravie zamestnancov prostredníctvom stretnutí s koučom

Z dôvodu veľkého množstva prichádzajúcich CV, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketingová komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti s vedením tímu min. 2 roky

• Precíznosť a dôslednosť

• Skúsenosti v marketingu, content manažmente, príprava eventov - výhodou

• Skúsenosti s prácou a tvorbou reklamných a marketingových textov- nevyhnutnosť

• Práca s dátami a vyhodnocovanie kampaní - výhodou

• Práca s mailingovým systémom- výhodou

• Vysoká miera samostatnosti

• Schopnosť kreatívne riešiť problémy

• Silné komunikačné schopnosti

• Výborná znalosť slovenského jazyka (gramatika, štylistika)

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Čaplová
E-mail: poslať životopis
ID: 4817123  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac