Senior Product Manager

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
2 200 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z pozície Senior Product Manager bude Vašou úlohou:

• vytváranie a implementácia nových produktov pre segment B2B ( SOHO/SME/LA )
• manažment životného cyklu produktov, sales kampaní
• aktívna účasť v procese vývoja nových produktov a optimalizácii produktového
portfólia,
• analýza konkurencie, porovnávanie príbuzných alebo rovnakých produktov
• spolupráca s obchodným a strategickým oddelením pri identifikovaní nových
obchodných príležitostí
• segmentácia trhu, hľadanie a identifikácia obchodného potenciálu
• spolupráca s oddelením komunikácie na tvorbe komunikačných kampaní
• príprava vybraných analýz trhu, konkurencie, trendov a spotrebiteľských potrieb
• reporting obchodných výsledkov

Zaujala Vás táto ponuka?
Všetky potrebné informácie Vám radi doplníme a tešíme sa na pohovor s Vami !

O svojich ľudí sa vieme a chceme postarať, preto svojim zamestnancom ponúkame aj tieto benefity:

• Learning & Development: interné a externé školenia prispôsobené vašim vlastným potrebám (technické a mäkké zručnosti)
• finančný príspevok na jazykové vzdelávanie
• flexibilný pracovný čas a možnosť využívať HO
• 25 dní dovolenky pre každého
• čakajú na Vás výhodné zamestnanecké zľavy na produkty a služby UPC
• zľavy u zmluvných partnerov-Datart, Hej.sk, Gorila.sk, Metro karta
• Multisport karta Vám pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžete dopriať relax
• rôzne teambuildingové aktivity na pracovisku i mimo neho, na ktorých sa poriadne zabavíte a najete na náš účet
• firemné podujatia- zdravé raňajky v kancelárii, slovenský brunch, deň žien či darovanie krvi
• chceme, aby sa naši ľudia cítili dobre nielen v práci, ale aj v súkromí, preto ponúkame starostlivosť o duševné zdravie zamestnancov prostredníctvom stretnutí s koučom

Z dôvodu veľkého množstva prichádzajúcich CV, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

2

• 2 roky skúseností na obdobnej pozícii
• skúsenosti s prácou MS Excel / dátami
• analytické schopnosti a logické myslenie
• orientácia a prehľad v oblasti marketingu
• anglický jazyk na komunikačnej úrovni (B2)
• dobré organizačné schopnosti, silné komunikačné a
prezentačné zručnosti
• samostatnosť, proaktívny prístup, flexibilita

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Čaplová
E-mail: poslať životopis
ID: 4585818  Dátum zverejnenia: 6.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac