Zákaznícka podpora

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Máj 2023
870 EUR/mesiacPlat tvorí: základná zložka mzdy 820€ + variabilná zložka 50€ + provízie z predaja neobmedzené

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho vždy dobre naladeného tímu Customer Care hľadáme posily! Poďte s nami poskytovať podporu pre zákazníkov a buďte tými, ktorí našich klientov usmerňujú a radia im. Čo Vás teda na pozícii čaká?

• odpovedať na otázky týkajúce sa služieb spoločnosti UPC BROADBAND SLOVAKIA (digitálna televízia, internet a telefón)
• riešenie požiadaviek klientov prostredníctvom telefonickej komunikácie –vysvetlenie účtovaných služieb
• vykonávanie zmien programových ponúk, objednávky servisných úkonov
• práca s interným systémom, spracovanie a vkladanie dát do databázy
• ukázať klientom najlepšie riešenia a ponuku služieb, ktoré ešte nemá (aktívny predaj)

Máte ďalšie otázky? Pošlite svoj životopis a na pohovore si prejdeme to, čo Vám nie je jasné. Rovnako Vám počas zaúčania všetko dôkladne vysvetlíme a naši šikovní kolegovia Vás do všetkého zaučia. Staňte sa 100% súčasťou UPC.
Tešíme sa na pohovor s Vami !

O svojich ľudí sa vieme a chceme postarať, preto svojim zamestnancom ponúkame aj tieto benefity:

• absolvujete úvodné školenia a do všetkého Vás zaučíme, aby ste u nás už od začiatku cítili ako ryba vo vode
• u nás sa budete pravidelne vzdelávať- čakajú na Vás interné či odborné školenia alebo jazykové vzdelávanie
• čakajú na Vás výhodné zamestnanecké zľavy na produkty a služby UPC
• zároveň ponúkame zľavy u zmluvných partnerov-Datart, Hej.sk, Gorila.sk,Metro karta
• Multisport karta Vám pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžeš dopriať relax
• rôzne teambuildingové aktivity na pracovisku i mimo neho, na ktorých sa poriadne zabavíte a najete na náš účet
• chceme, aby sa naši ľudia cítili dobre nielen v práci, ale aj v súkromí, preto ponúkame starostlivosť o duševné zdravie zamestnancov prostredníctvom stretnutí s koučom

Pre veľký záujem o pracovnú pozíciu budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vašou úlohou je zistiť čo zákazník chce a rovnako aj čo potrebuje. Preto sa Vám na tejto pozícii zíde:

• prozákaznícky prístup a obchodný duch
• samozrejme je to pripravenosť pomáhať klientom a odpovedať na ich otázky
• výborná znalosť slovenského jazyka slovom i písmom
• užívateľská znalosť práce s PC – MS Office (Outlook), internet
• v neposlednom rade je to odolnosť voči stresu

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Čaplová
E-mail: poslať životopis
ID: 4548769  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac