Stabilná a dlhodobá spolupráca-Špecialista Telesalesu

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
980 EUR/mesiac700 fix a 280 variabilná zložka + skvelé provízie z predaja, pretože provízie z predaja sú u nás neobmedzené

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš Telesales je dobre známy dosahovaním stanovených cieľov, preto opäť rozširujeme tím a hľadáme posilu, ktorá:

• je v prvom rade súťaživá- čakajú na Vás motivačné súťaže o zaujímavé a hodnotné ceny (kolobežka, kávovar, robotický vysávač, repráky, slúchadlá)
• je veľmi komunikatívna a miluje predaj
• ako sa hovorí má filipa a vie vyhodnotiť čo zákazník chce, či potrebuje
• je samostatná, no kedykoľvek ochotne poradí ostatným

Čo Vás teda na pozícii čaká?
• prijímanie predajných hovorov od zákazníkov – predaj služieb, spracovanie požiadaviek od zákazníkov na pripojenie, zabezpečovanie zmeny služieb, rozširovanie databázy zákazníkov
• aktívne volanie zákazníkom za účelom predaja služieb – kontaktovanie vybraných skupín, • ponuka a predaj služieb
• riešenie operatív spojených s online predajom ( vedenie dennej štatistiky, mesačné vyhodnotenie)
• informovanie zákazníka o produktoch UPC Broadband Slovakia, s.r.o. a uskutočňovanie následného predaja

Zaujala Vás táto ponuka? Všetky potrebné informácie Vám radi doplníme telefonicky, či na osobnom stretnutí. Pošlite nám svoj životopis a staňte sa súčasťou UPC ešte dnes. Tešíme sa na pohovor s Vami !

O svojich ľudí sa vieme a chceme postarať, preto svojim zamestnancom ponúkame aj tieto benefity:

• absolvujete úvodné školenia a dovšetkého Vás zaučíme, aby ste u nás už od začiatku cítili ako ryba vo vode
• u nás sa budete pravidelne vzdelávať- čakajú na Vás interné či odborné školenia alebo jazykové vzdelávanie
• čakajú na Vás výhodné zamestnanecké zľavy na produkty a služby UPC
• zároveň ponúkame zľavy u zmluvných partnerov-Datart, Hej.sk, Gorila.sk,Metro karta
• multisport karta Vám pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžeš dopriať relax
• rôzne teambuildingové aktivity na pracovisku i mimo neho, na ktorých sa poriadne zabavíte a najete na náš účet
• chceme, aby sa naši ľudia cítili dobre nielen v práci, ale aj v súkromí, preto ponúkame starostlivosť o duševné zdravie zamestnancov prostredníctvom stretnutí s koučom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vašou úlohou je zistiť čo zákazník chce a rovnako aj čo potrebuje. Preto sa Vám na tejto pozícii zíde:
• prozákaznícky prístup, obchodný duch a ako sa hovorí- ťah na bránu
• samozrejme je to pripravenosť pomáhať klientom a odpovedať na ich otázky
• výborná znalosť slovenského jazyka slovom i písmom
• na pozícii rovnako využijete komunikatívnu znalosť maďarského alebo anglického jazyka slovom i písmom
• užívateľská znalosť práce s PC – MS Office (Outlook), internet
• v neposlednom rade je to odolnosť voči stresu

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kušnierová
E-mail: poslať životopis
ID: 4244023  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 980 EUR/mesiac