Sprechen Sie aktiv Deutsch? Špecialista kontaktného centra

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 8, Košice
Termín nástupu
1. január 2022
1 000 EUR/mesiaczákladná mzda od 1000€ a viac podľa skúseností + KPI mesačný bonus 10% a možnosť provízie z predaja do výšky cca 500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme tím o kolegyne/kolegov s aktívnou nemčinou a pro zákazníckym prístupom. V novom call centre zastrešujeme požiadavky nemecky hovoriacich švajčiarskych klientov (Sunrise - UPC) a ponuky ich služieb. Pridajte sa ku kolegom, ktorých každý deň je iný a s ktorými nie je nuda!
Náplň práce:
  • Riešenie administratívnych požiadaviek zákazníkov vo vzťahu k faktúram
  • Spracovanie sťažností klientov, presúvanie eskalácií
  • Poradenstvo k produktom, službám, cross/up predaj
  • Zlepšovanie kvality interných procesov a systémov
  • Zabezpečenie úspešného servisu pre zákazníkov prostredníctvom profesionálnej komunikácie

  • rozvojové programy
  • zamestnanecké zľavy na služby UPC
  • zľavy u firemných partnerov (Walmark, Datart, Hej.sk)
  • Multisport, Metro karta
  • on job tréningy
  • 25 dní dovolenky pre zamestnancov do 33 rokov
  • home office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • SŠ/VŠ vzdelanie
  • užívateľská znalosť práce s PC – MS Office (Outlook), internet
  • znalosť nemeckého jazyka slovom a písmom na úrovni B2
  • znalosť anglického jazyka je výhodou
  • prax v call centre vítaná
  • prozákaznícky prístup, ochota a pripravenosť pomáhať klientom
  • Home Office (hybridná forma)

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4212082  Dátum zverejnenia: 26.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac