Billing & Reporting Specialist

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 800 EUR/mesiacmzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie projektov pre vytvorenie systému reportovania produktov, inventarizácia reportov, sumarizovanie požiadaviek jednotlivých oddelení ako aj potrieb spoločnosti na reporting
• komunikácia s corp. CIO Cenral Europe Resource center a ostatnými oddeleniami v spojitosti so zmenami funkcií v CRM/Billing systéme
• implementácia nových taríf do systému Kenan
• vytváranie ad-hoc reportov podľa potrieb spoločnosti a jednotlivých oddelení
• kontrola správnosti vykazovaných dát (kvalita dát v databáze)
• dokumentácia vykonávaných činností
• Helpdesk pre koncových používateľov – v oblasti výkazníctva a požiadaviek na reporty
• plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného

• stabilné a priateľské zázemie
• odborné vzdelávanie
• jazykové vzdelávanie
• flexibilná pracovná doba
• Home office
• 5 týždňov dovolenky pre všetkých
• deň voľna pri svadbe a narodení dieťaťa
• zľavy na produkty a služby UPC
• zľavy u zmluvných partnerov (Datart, Hej.sk, Gorila.sk)
• Multisport a Metro karta
• rôzne teambuildingové aktivity na pracovisku i mimo neho
• starostlivosť o duševné zdravie zamestnancov prostredníctvom stretnutí s koučom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

• SŠ/VŠ vzdelanie
• min. 2 ročnú prax na rovnakej alebo podobnej pozícii (DB analýzy, SQL/BI reporting, správa zákazníckych dát, modelov a pod.)
• znalosť SQL – pokročilý, PL/SQL vítané
• znalosť Excelu – expert
• výhodou skúsenosti s prácou s databázovými riešeniami (analytické alebo reportingové podnikové aplikácie nad DWH)
• znalosť anglického jazyka - (B2-C1)
• samostatnosť, precíznosť, analytické myslenie
• dobré komunikačné zručnosti

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kušnierová
E-mail: poslať životopis
ID: 4133086  Dátum zverejnenia: 30.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac