Senior IP Network Engineer

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 700 EUR/mesiacmzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• celková zodpovednosť za bezporuchovú prevádzku, kapacitu a spoľahlivosť IP sietí
• design a plánovanie LAN/WAN sieti
• capacity planning
• zabezpečenie sietí, správa FW platformy
• riešenie incidentov a problémov
• vytváranie a udržovanie technickej dokumentácie, inventúry siete a služieb
• vedenie network support teamu

• stabilné a priateľské zázemie
• odborné vzdelávanie
• jazykové vzdelávanie
• flexibilná pracovná doba
• Home office
• 5 týždňov dovolenky pre všetkých
• deň voľna pri svadbe a narodení dieťaťa
• zľavy na produkty a služby UPC
• zľavy u zmluvných partnerov (Datart, Hej.sk, Gorila.sk)
• Multisport a Metro karta
• rôzne teambuildingové aktivity na pracovisku i mimo neho
• starostlivosť o duševné zdravie zamestnancov prostredníctvom stretnutí s koučom

Pri zasielaní životopisu prosíme o podrobnejší popis skúsenosti v závislosti na našich požiadavkách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, telekomunikácie, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

• predchádzajúca prax na podobnej pozícii min. 5 rokov
• znalosti sieti minimalne na úrovni CCNP
• znalosť anglického jazyk – B2/C1
• skúsenosti s prevádzkou, údržbou a dizajnom telekomunikačných IP sietí
• znalosti v ladení a analýze komplexných problémov v doméne IP siete
• odborné znalosti ethernetových sietí, telekomunikačných protokolov, IPv4, IPv6, IPsec a MPLS, skúsenosti s konfiguráciou a prevádzkou sieťových zariadení Cisco, Juniper, Fortigate
• hlboká znalosť routing protokolov BGP, VRRP, RIP, OSPF, atd. a ich použitia v telekomunikačných sieťach
• skúsenosti s budovaním WAN a LAN sieti na baze Ethernet a MPLS, vrátane návrhu topológie, architektúry, dizajnu a návrhu vhodných aktívnych prvkov
• znalosť DWDM
• skúsenosti s nasadzovaním, konfiguráciou a ladením Enterprise core / backbone routrov a switchov v ISP sieťach
• dobré komunikačné zručnosti
• samostatnosť, dôslednosť

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kušnierová
E-mail: poslať životopis
ID: 4132275  Dátum zverejnenia: 29.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac