Obchodný zástupca pre SOHO

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacfixný plat + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci rozširovania nášho Sales tímu hľadáme skúseného obchodníka, ktorý má predaj v krvi, nebojí sa nových výziev a vysokého pracovného nasadenia. Vašou pracovnou náplňou bude:

• riadenie a rozvoj vzťahov s existujúcimi zákazníkmi, poradenstvo
• akvizičná činnosť
• retenčná činnosť zvereného portfólia
• rozvoj predajných aktivít a plnenie predajných plánov
• zodpovednosť za reporting vykonaných aktivít, prezentácia výsledkov

• služobný mobil
• služobný notebook
• jazykové vzdelávanie
• zamestnanecké zľavy na služby UPC
• zľavy u firemných partnerov (Datart, Hej.sk)
• Multisport, Metro karta
• flexibilná pracovná doba
• home office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• SŠ / VŠ vzdelanie
• prax na pozícii obchodného zástupcu min. 2 roky, práca s firemným klientom podmienkou
• dobrá znalosť telco / IT sektora
• technické myslenie
• užívateľská znalosť práce na PC (MS Office)
• komunikatívna anglického jazyka
• výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
• silná predajná orientácia
• ťah na bránu, orientácia na výsledky
• dynamická a samostatná osobnosť

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kušnierová
E-mail: poslať životopis
ID: 3917934  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac