Rozširujeme tím o ďalšieho člena: Network Engineer

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
2 200 EUR/mesiacmzda sa odvíja od predchádzajúcej praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme tím našich sieťarov. Vašou úlohou bude:
• celková zodpovednosť za bezporuchovú prevádzku, kapacitu a spoľahlivosť IP sietí
• design a plánovanie LAN/WAN sietí
• riešenie incidentov a problémov
• vytváranie a udržovanie technickej dokumentácie, inventúry siete a služieb
• vykonávanie primeranej technickej starostlivosti a príprava podrobnej správy o všetkých možných akvizíciách
• príprava podrobnej analýzy KPI pre výkon siete a ďalšej prevádzkovej štatistiky pre analýzu
• návrh a zavedenie riešenia k zvýšeniu kvality a technického výkonu; definovanie, vykonávanie a sledovanie normy prevádzkovej výkonnosti (KPI),
• podpora rezidenčného a B2B marketingového oddelenia s implementáciou nových služieb a produktov
• dodržiavať lehoty, postupy a predpisy spoločnosti
• podpora starostlivosti o zákazníka s ohľadom na individuálne problémy zákazníkov
• podieľanie sa na procesoch riadení zmien a testovania pri zmenách
• 24x7 pracovná pohotovosť
• fyzické nasadenie telekomunikačných zariadení na hlavných miestach, vrátane inštalácie, uvedenie do prevádzky, konfigurácie
• podieľať sa na výbere dodávateľov, testovaní a vyhodnocovaní sieťových zariadení a softvérov

• služobný mobil
• služobný notebook
• rozvojové vzdelávacie programy
• kurzy anglického jazyka
• zamestnanecké zľavy na služby UPC
• zľavy u firemných partnerov (Walmark, Datart, Hej.sk)
• Multisport, Metro karta
• 5 týždňov dovolenky i pre kolegov do 33 rokov
• deň plateného voľna pri svadbe/narodení dieťaťa

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektotechnika, IT, telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• SŠ/VŠ vzdelanie (IT, telekomunikácie, elektrotechnika)
• predchádzajúca prax na podobnej pozícii min. 3 rokov
• vedomosti na úrovni CCNP
• znalosť anglického jazyk – B2/C1
• skúsenosti s prevádzkou, údržbou a dizajnom telekomunikačných IP sietí
• znalosti v ladení a analýze komplexných problémov v doméne IP siete
• skúsenosti s konfiguráciou a prevádzkou sieťových zariadení Cisco, Juniper
• hlboká znalosť routing protokolov BGP, VRRP, RIP, OSPF, atd. a ich použitia v telekomunikačných sieťach
• skúsenosti s budovaním WAN a LAN sieti na baze Ethernet ( IPv4, IPv6) a MPLS , vrátane návrhu topológie, architektúry, dizajnu a návrhu vhodných aktívnych prvkov
• samostatnosť, dôslednosť

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kušnierová
E-mail: poslať životopis
ID: 3829568  Dátum zverejnenia: 4.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac