Koordinátor obchodnej skupiny (plat 1000-1600 eur mesačne)

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 600 EUR/mesiac1000 eur základ + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného obchodníka, ktorý rád zdoláva nové výzvy a má v sebe potenciál viesť obchodný tím. Vašou úlohou bude:
• zodpovednosť za zverený región – Bratislava a okolie
• vedenie existujúceho obchodného tímu
• rozširovanie obchodnej siete - aktívne vyhľadávanie a výber nových predajcov
• plánovanie obchodných aktivít
• spolupráca s oddelením marketingu pri podpore predaja
• zaškolenie, vedenie, koučing a motivácia predajcov
• zodpovednosť za predajné výsledky skupiny
• reporting

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• zamestnanecké zľavy na služby UPC
• flexibilná pracovná doba
• služobný automobil aj na súkromné účely
• služobný mobil a notebook
• Multisport, Metro karta
• 5 týždňov dovolenky i pre zamestnancov do 33 rokov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• min. SŠ vzdelanie
• predchádzajúca prax na pozícii obchodného zástupcu
• predchádzajúca skúsenosť s vedením obchodníkov vítaná
• schopnosť viesť a motivovať tím
• dobré prezentačné a organizačné zručnosti
• orientácia na výsledok
• VP sk.B

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kušnierová
E-mail: poslať životopis
ID: 3670447  Dátum zverejnenia: 18.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 600 EUR/mesiac1000 eur základ + variabilná zložka