Pripoj sa k nášmu tímu špecialistov technickej podpory

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
808 eur (plus variabilná zložka platu a ďalšie príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ti technické záležitosti nie sú cudzie a rád sa rozprávaš s ľuďmi, toto je šanca práve pre teba. 

ČO ŤA ČAKÁ ?
• Podanie pomocnej ruky zákazníkom cez telefón pri technických ťažkostiach s niektorou zo služieb – televízia, Internet, pevná telefónna linka. Neboj sa, do tajov ich fungovania ťa zaškolíme. Tvoj „vlastný“ mentor sa postará o to, aby ťa žiadna otázka neprekvapila.
"DÔLEŽITÉ JE BYŤ VŽDY O KROK VPRED A ODHADNÚŤ ČO JE VO VECI AJ KEĎ TO ZÁKAZNÍK NEVIE PRESNE OPÍSAŤ"
• Informovanie o ponukách z aktuálneho portfólia služieb: televízie, Internetu či pevnej telefónnej linky.
„ZÁKAZNÍK NEPOZNÁ NAŠE PORTFÓLIO? VY MU O ŇOM POVIETE.“

ČO PONÚKAME NA OPLÁTKU?
  • kvalitné zaškolenie do problematiky a pre „vzdelávania chtivých“ aj on-line kurzy cudzích jazykov
  • skvelý tím ľudí okolo seba (a ak aj ty privedieš niekoho super do tímu, bonus za odporúčanie ťa neminie)
  • osobnostný a profesijný rast – šikovnosť, zodpovednosť a ambicióznosť sú základnými stavebnými kameňmi, ktorými si u nás môžeš vydláždiť cestu nahor
  • možnosť práce z domova keď sa zapracuješ a budeš sa v technickej podpore cítiť ako doma
  • skrátený úväzok pre tých, čo si chcú privyrobiť niečo navyše
  • ak to nestačí, možno poteší aj 5 týždňov dovolenky, a to aj pre zamestnancov do 33 rokov a mnohé iné benefity, ktoré nájdeš pekne prehľadne spísané nižšie

• práca v stabilnej spoločnosti
• odborné technické a komunikačné školenia
• „vlastný“ mentor počas zaúčania
• on-line kurzy cudzích jazykov
• možnosť home office po zapracovaní
• Member Get Member (bonus za odporúčanie nového kolegu)
• možnosť osobnostného a profesijeného rastu
• firemné akcie a teambuildingy
• 5 týždňov dovolenky i pre zamestnancov do 33 rokov
• zamestnanecké zľavy na služby UPC BROADBAND SLOVAKIA s.r.o.
• zľavy u zmluvných partnerov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• stredoškolské vzdelanie s maturitou (technické, IT zameranie výhodou)
• výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
• orientácia na zákazníka, ústretovosť, ochota pomáhať zákazníkom
• odolnosť voči stresu, trpezlivosť

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kušnierová
E-mail: poslať životopis
ID: 3590072  Dátum zverejnenia: 15.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 808 eur (plus variabilná zložka platu a ďalšie príplatky)