Databázový špecialista

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Petržalka
1600 eur (mzda závisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• správa, podpora a rozvoj Data warehouse a BI riešení (Oracle DB)
• kontrola kvality a konzistentnosti dát, analýza a optimalizácia dát
• vytváranie a správa ETL jobov, SQL skriptov, procedúr, pohľadov
• podpora BI teamu pri vytváraní reportov, analýz, modelov
• spolupráca na nových projektoch v súvislosti s DWH a reportingom
• testovanie vývoja a udržiavanie dokumentácie

  • práca v medzinárodnej spoločnosti
  • 5 dní dovolenky navyše (ak máte do 33 rokov)
  • vzdelávací program pre zamestnancov
  • výrazné zamestnanecké zľavy na služby UPC
  • Multisport karta, Metro karta
  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť Home office

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Počet rokov praxe

2

• SŠ/VŠ vzdelanie (Informačné technológie)
• min. 1-2 ročnú prax na rovnakej alebo podobnej pozícii (DB analýzy, SQL/BI reporting, správa zákazníckych dát, modelov a pod.)
• znalosť SQL prípadne aj PL/SQL
• skúsenosti s analýzou dát, data modelling, ETL procedúry, reporting
• skúsenosti s Oracle DB
• výhodou skúsenosti s prácou s databázovými riešeniami (analytické alebo reportingové podnikové aplikácie nad DWH)
• Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
• komunikačné zručnosti
• analytické myslenie, ochota hľadať riešenia, orientácia v oblasti DWH/BI
• ochota spolupracovať na projektoch v rámci spoločnosti
• samostatnosť a ochota učiť sa

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kušnierová
E-mail: poslať životopis
ID: 3547156  Dátum zverejnenia: 25.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 eur (mzda závisí od predchádzajúcich skúseností kandidáta)