Senior Marketing Communication Manager

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Petržalka
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1900 eur (výška platu závisí od skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie tímu marketingovej komunikácie
• Zodpovednosť za média, nákup, kreatívny koncept
• Definícia značky a jej hodnôt
• Podpora aktivít na udržanie a rozvoj znalosti značky (brand awareness)
• Podpora aktivít na udržanie a rozvoj indexu NPS (net promotion score)
• Definícia marketingového komunikačného plánu smerom k existujúcim a novým rezidenčným klientom, ako i B2B zákazníkom
• Riadenie reklamných a mediálnych agentúr
• Príprava mar.com briefov pre reklamné a mediálne agentúry, kontrola ich plnenia a exekúcia
• Správa a riadenie rozpočtu oddelenia marketingovej komunikácie
• Podpora strategických predajných kanálov – D2D, retail, telemarketing, online
• Úzka spolupráca s on-line tímom, zaistenie integrity kampaní naprieč všetkými komunikačnými kanálmi
• Monitorovanie a vyhodnocovanie úspešnosti marketingových projektov, analýza dát a informácií
• Úzka spolupráca s ďalšími oddeleniami, najmä Marketing & Sales
• Reporting a prezentácia

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• zamestnanecké zľavy na služby UPC
• Multisport, Metro karta
• 5 týždňov dovolenky i pre zamestnancov do 33 rokov
• flexibilná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis nám prosím zašlite v ANGLICKOM JAZYKU.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

• SŠ/VŠ vzdelanie
• Prax v oblasti marketingovej komunikácie alebo v reklamnej agentúre (spolupráca s klientmi) min. 5 let na seniorskej pozícii
• Skúsenosť so všetkými komunikačnými kanálmi, najmä ATL, BTL, DM, 1-to-1, Digital
• Skúsenosť s riadením a prípravou reklamných kampaní
• Skúsenosť s riadením tímu
• Výborná znalosť slovenského a anglického jazyka slovom i písmom
• Užívateľská znalosť práce na PC (MS Office, Internet)
• Vodičský preukaz skupiny B
• Veľmi dobré organizačné schopnosti
• Silné komunikační zručnosti
• Samostatnosť, starostlivosť, flexibilita

UPC Broadband Slovakia, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ševčenkova 36
851 01 Bratislava 5

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Mihaľová
E-mail: poslať životopis
ID: 3535521   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1900 eur (výška platu závisí od skúseností uchádzača)