Inžinier pre prístupové siete (Access NW Engineer)

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Petržalka
1400 eur (výška platu závisí od predchádzajúcej praxe a skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za nepretržitú prevádzku IP siete
• Riešenie incidentov a problémov na sieti
• Tvorba a udržiavanie technickej dokumentácie
• Tvorba nástrojov a postupov údržby pre včasné odhalenie prípadných výpadkov na sieti
• Spolupráca s ďalšími oddeleniami pri budovaní nových sietí a pri zavádzaní nových produktov, služieb, systémov či technológií
• Zabezpečenie dostatočného rozšírenia kapacity siete v súvislosti s existujúcim i plánovaným produktovým portfóliom
• Podpora oddelenia Customer Care so zreteľom na individuálne problémy zákazníka
• Spolupráca pri výbere dodávateľa, testovanie a hodnotenie sieťových zariadení a softvéru
• Pohotovosť 24x7, on call

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• možnosť sa rozvíjať a získavať nové skúsenosti
• kurzy anglického jazyka
• zamestnanecké zľavy na služby UPC
• Multisport, Metro karta
• 5 týždňov dovolenky i pre zamestnancov do 33 rokov
• flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• SŠ/VŠ vzdelanie (elektrotechnika, telco, IT)
• 2-3 ročné skúsenosti s prevádzkou, údržbou, obnovou a konfiguráciou telekomunikačných sieťových zariadení
• Dobrá znalosť protokolov DOCSIS, IPv4, IPv6, TCP/IP, znalosť technológie Cisco, Arris, Casa, Harmonic
• Dobrá znalosť HFC Networks a protokolov IP Routing (e.g. MPLS, BGP,…) je výhodou
• Dobrá znalosť anglického jazyka slovom i písmom
• Aktívny prístup k riešeniu problémov

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kušnierová
E-mail: poslať životopis
ID: 3528100  Dátum zverejnenia: 27.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 eur (výška platu závisí od predchádzajúcej praxe a skúseností kandidáta)