Helpdesk Špecialista - technická podpora

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Ševčenkova 36, 851 01 Petržalka, Bratislava V
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
808 eur (plus variabilná zložka platu a ďalšie príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nášmu tímu špecialistov technickej podpory v Bratislave.

Čo bude tvojou úlohou?
• prijímanie a spracovanie prichádzajúcich hovorov a e-mailov
• pomoc a navigácia zákazníkov pri využívaní našich služieb a riešenie technických problémov
(televízia, internet, pevná telefónna linka)
• proaktívna identifikácia potrieb zákazníkov
• poskytovanie poradenstva zákazníkom v oblasti služieb (televízia, internet, pevná linka)
• poskytovanie aktuálnych informácií o ponuke produktov a služieb v rámci aktuálneho portfólia

• práca v medzinárodnej spoločnosti
• odborné technické a komunikačné školenia
• „vlastný“ mentor počas zaúčania
• kurz anglického jazyka
• možnosť home office po zapracovaní
• Member Get Member (bonus za odporúčanie nového kolegu)
• možnosť kariérneho rastu
• firemné akcie a teambuildingy
• 5 týždňov dovolenky i pre zamestnancov do 33 rokov
• zamestnanecké zľavy na služby UPC BROADBAND SLOVAKIA s.r.o.
• zľavy u zmluvných partnerov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• stredoškolské vzdelanie s maturitou (technické, IT zameranie výhodou)
• výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
• orientácia na zákazníka, ústretovosť, ochota pomáhať zákazníkom
• odolnosť voči stresu, trpezlivosť

UPC Broadband Slovakia, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie (digitálnej a analógovej), širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ševčenkova 36
851 01 Bratislava 5

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Mihaľová
E-mail: poslať životopis
ID: 3069706   Dátum zverejnenia: 16.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   808 eur (plus variabilná zložka platu a ďalšie príplatky)