Firemný právnik/právnička

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacmzda sa odvíja od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kompletná agenda podnikového právnika, generálne poradenstvo, poradenstvo v oblasti telekomunikácií
  • spotrebiteľské právo
  • správne právo - správne konanie
  • nájomné, dodávateľské, kúpne zmluvy
  • stavebné právo a právo nehnuteľností
  • účasť na projektoch v rámci skupiny Liberty Global
  • rešerše v legislatíve a vypracovanie právnych stanovísk a ich prezentácia
  • agenda ochrany osobných údajov / GDPR
  • zastupovanie spoločnosť pred súdom alebo príslušnými orgánmi v prípadoch, ktoré mu boli pridelené
  • prezentácia a školenie kolegov v právnych otázkach

• zaujímavá a rôznorodá práca v telekomunikačnej spoločnosti
• služobný mobil
• rozvojové programy, jazykové vzdelávanie
• zamestnanecké zľavy na služby UPC
• zľavy u firemných partnerov (Walmark, Datart, Hej.sk)
• Multisport, Metro karta
• flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • VŠ vzdelanie v odbore právo
  • min. 3 roky praxe v pozícii firemného právnika alebo prax v advokátskej kancelárii
  • komunikatívna a motivovaná osobnosť s proaktívnym prístupom a záujmom o profesijný rozvoj v oblasti telekomunikácií
  • výborná znalosť problematiky ochrany osobných údajov
  • aktívna znalosť AJ podmienkou
  • dôslednosť a spoľahlivosť
  • ochota učiť sa novým veciam
  • schopnosť samostatného rozhodovania

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kušnierová
E-mail: poslať životopis
ID: 3039847  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac