SoHo Sales Manager

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Ševčenkova 36, 851 01 Bratislava 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA patrí medzi najväčších poskytovateľov televíznych, internetových a telefónnych služieb v Slovenskej republike.
Na oddelenie B2B Sales/MKT hľadáme do tímu kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude mať zodpovedať za:
  • Napĺňanie obchodných cieľov spoločnosti v B2B SoHo segmente
  • Telefonické vyhľadávanie a kontaktovanie potenciálnych zákazníkov
  • Samostatné realizovanie obchodných aktivít od oslovenia klienta po uzatvorenie zmluvy
  • Prípravu obchodných ponúk, telefonickú a osobnú prezentáciu, starostlivosť o klienta
  • Riešenie individuálnych a neštandardných obchodných prípadov
  • Tvorba plánu a stratégie predaja v jednotlivých lokalitách
  • Komunikácia, koordinovanie a spolupráca s externými obchodnými partnermi spoločnosti
  • Komunikácia s predajnými kanálmi a spolupráca na príp. spoločných obchodných prípadoch
  • Mapovanie konkurencie a prehľad o trhu video služieb, internetu hlasových služieb
  • Starostlivosť o existujúcich firemných klientov a obchodných partnerov spoločnosti (živnostníkov, podnikateľov a malé firmy); Cross-selling
  • Spravovanie obchodnej SoHo agendy a obchodných prípadov BLK (Bulk)
  • Plnenie zadaných úloh nadriadeným

Poskytneme príležitosť pre zdravo sebavedomého, komunikatívneho a profesionálne vystupujúceho manažéra, ktorý:
  • Je samostatný, aktívny a zodpovedný pri realizovaní obchodných aktivít profesionálnym prístupom
  • Vie si dohodnúť osobné stretnutie, vyzistiť potreby klienta a vybudovať si s klientom vzťah
  • Bude zameraný na oblasť firemných zákazníkov, živnostníkov a prevádzky podnikateľov
  • Bude oslovovať cieľovú skupinu zákazníkov/podnikateľov (napr.: obchody, kancelárie, ordinácie, bary/puby/reštaurácie) a klientov, ktorí využívajú pri podnikaní IČO, alebo DIČ
  • Dotiahne obchodné aktivity k podpisu zmluvy s klientom na UPC služby

Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer, fix + zaujímavé finančné ohodnotenie odzrkadlené na províznom systéme bez finančného stropu
  • flexibilný pracovný čas, 5 týždňov plateného voľna (dovolenky)
  • služobné motorové vozidlo na pracovné účely
  • notebook, mobilný telefón, príp. tablet
  • možnosť vybudovania si vlastného predajného tímu
  • starostlivosť, zodpovednosť a motivovanie prideleného obchodného tímu
  • zamestnanecké zľavy a zľavy u firemných partnerov
  • marketingová a obchodná podpora, zaškolenie a poskytnutie potrebných informácií,
  • príležitosť ďalej sa rozvíjať a získavať nové skúsenosti,
  • ďalšie zamestnanecké výhody spoločnosti UPC Broadband Slovakia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Príležitosť dáme každému, kto má:
  • záujem o predaj a obchod v oblasti internet, televízia, telefón
  • preukázateľné skúsenosti z oblasti obchodu a komunikácie so zákazníkom
  • aktívny prístup vo vyhľadávaní a navštevovaní klientov
  • skúsenosti s prezentovaním produktov, služieb a spoločnosti telefonicky a hlavne osobne
  • cit pre jednanie s ľuďmi a reprezentáciu firmy
  • záujem byť seba motivujúci a ambiciózny byť úspešný
  • schopnosť dosahovať výsledky
  • samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni s klientom (je výhodou)
  • znalosť práce na PC - MS Office

UPC BROADBAND SLOVAKIA, s.r.o. patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku, poskytujúce služby televízie , širokopásmového vysokorýchlostného optického internetu a telefónie. UPC je „triple play“ operátorom - služby televízie, internetu a telefónie poskytuje prostredníctvom jednej siete, cez jednu zásuvku v domácnosti. UPC Broadband Slovakia je súčasťou spoločnosti Liberty Global, Inc. (NASDAQ: LBTYA, LBTYB), divízia UPC Broadband.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kušnierová
E-mail: poslať životopis
ID: 2920304  Dátum zverejnenia: 23.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou