Špecialista predaja cez telefón (Telesales)

Up Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1000 EUR brutto (pri plnom úväzku) + variabilná zložka vo forme kvartálnych odmien ( až do výšky 1250 EUR )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak rád komunikuješ so zákazníkmi, chceš sa ďalej vzdelávať a nehľadáš stereotyp, si u nás správne!
Naša spoločnosť je o budovaní vzťahov a snahe pomôcť zákazníkom v rôznych oblastiach a preto sa neustále vyvíjame a rozširujeme svoje portfólio produktov ako aj služieb.

Do spoločnosti Up Déjeuner, hľadáme spoľahlivého a zákaznícky orientovaných kolegov/ kolegyne (rozširujeme team operátorov). Tvojou úlohou bude aktívna telefonická komunikácia, poskytovanie informácií o produktoch a službách spoločnosti, ponuka služieb v rámci aktuálneho portfólia, administratíva, práca s interným informačným systémom spoločnosti, prípadne aj dohadovanie obchodných stretnutí

Hlavnými úlohami našich operátorov / predajcov sú:

- aktívne telefonické oslovovanie potenciálnych klientov s ponukou existujúcich aj nových služieb a produktov,
- priamy predaj cez telefón,
- odborné poradenstvo a poskytovanie informácií v oblasti služieb a produktov potenciálnym aj existujúcim klientom (B2B),
- e-mailová komunikácia na základe dopytu klientov
- sledovanie trhu

Okrem radosti z práce máme aj pekný balík benefitov.
Medzi ne patria:
- Flexibilný pracovný čas
- motivačná finančná odmena za splnenie plánu
- príspevok na stravu nad rámec zákona, hradený zamestnávateľom v plnej výške (stravné Ti hradíme aj počas dovolenky )
- dovolenka nad rámec zákona (3 dni navyše)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie (vo výške 6% zo základného platu)
- 13.plat (zvyčajne vo výške jedného mesačného platu)
- rekreačný príspevok/poukaz aj pre novonastupujúcich zamestnancov (nárok po skúšobnej dobe)
- výber ostatných benefitov na základe osobných preferencií zamestnanca (kafetéria)
- rozvoj kompetencii na základe individuálnych potrieb zamestnanca

Ak si myslíš, že ponúkané podmienky sú "ako šité" pre Teba, neváhaj a zašli nám svoj životopis. Oslovíme však len vyhovujúcich uchádzačov. Tak, ak by Ti neprišla naša spätná väzba, nesmúť a sleduj naše ďalšie ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

- skúsenosti s priamym predajom cez telefón
- prirodzené obchodné zručnosti
- zmysel pre zodpovednosť
- komunikatívnosť
- schopnosť pracovať v tíme
- zdravá dávka samostatnosti
- príjemné telefonické vystupovanie
- kreativita

Cieľom spoločnosti je prinášať zamestnávateľom optimálne riešenia v oblasti sociálnej politiky, motivačných, stimulačných a upevňovacích programov tak, aby boli prínosom pre zamestnávateľa i pre zamestnanca. Naše produkty slúžia v oblastiach stravovania, motivácie, služieb, školení, zdravotnej starostlivosti, sociálnej pomoci a voľnočasových aktivít napr. kultúry, zábavy, dovolenky či darčekov.
Spoločnosť Up Slovensko, s.r.o. (pôvodne Chèque Déjeuner), od roku 2021 premenovaná na Up Déjeuner, s. r. o., je samostatne pôsobiacou dcérou francúzskej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 1964 a má zastúpenie v 26 krajinách sveta. Na Slovensku pôsobí od roku 1995.
Up Slovensko, s.r.o. v prvej polovici roku 2021 založila novú spoločnosť s názvom Up Déjeuner, s.r.o., ktorá sa názvom vracia k historickej oblasti podnikania – stravovacím poukážkam a kartám „Déjeuner“. Tento dlho zvažovaný návrat ku koreňom je postavený na vysokej znalosti značky Déjeuner a jej zľudoveniu. Stravovacie poukážky a karty, ktoré nesú rovnaký názov, sa tešia veľkej popularite ako „dežoné“ alebo „deženérky“.
Svojimi neustále sa rozširujúcimi službami zjednodušuje systém stravovania, motivácie a odmeňovania zamestnancov malých i veľkých organizácií na území celého Slovenska.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4319608  Dátum zverejnenia: 3.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac