Key account manažér

Up Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 1700 EUR brutto + variabilná zložka vo forme kvartálnych odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si obchodný typ, rád predávaš a napĺňanie potrieb klientov Ťa baví, prosím čítaj pozorne ďalej:

Hľadáme analyticky mysliaceho, motivovaného a obchodne zručného kolegu (kolegyňu) do nášho obchodného tímu. Úlohou vybraného kandidáta (kandidátky) bude predaj, starostlivosť o existujúcu klientelu a účasť na tvorbe nových produktov.

Hlavnými činnosťami a zodpovednosťami Tvojej práce by bolo nasledovné:
- aktívne vyhľadávanie novej klientely (klienti, partnerská sieť), osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientelou
- starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov
- rozvíjanie obchodného potenciálu v rámci firemných partnerov
- pravidelný reporting o výsledkoch zaznamenávaný v CRM
- tvorba cenových ponúk
- sledovanie konkurenčnej aktivity
- spolupráca na budovaní pozitívneho imidžu značky
- aktívne participovať na výberových konaniach
- efektívne spolupracovať s ostatnými členmi obchodného tímu alebo inými oddeleniami

Okrem radosti z práce máme aj pekný balík benefitov.
Medzi ne patria:
- flexibilná pracovná doba
- príspevok na stravu nad rámec zákona, hradený zamestnávateľom v plnej výške (aj počas dovolenky)
- dovolenka nad rámec zákona (3 dni navyše)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie (vo výške 6% zo základného platu)
- 13.plat a podiel na hospodárskom výsledku spoločnosti (zvyčajne vo výške jedného mesačného platu)
- rekreačný príspevok/poukaz aj pre novonastupujúcich zamestnancov (nárok po skúšobnej dobe)
- výber ostatných benefitov na základe osobných preferencií zamestnanca (kafetéria)
- rozvoj kompetencii na základe individuálnych potrieb zamestnanca
- práca na dobre dostupnom a atraktívnom mieste (križovatka Trnavská - Tomášikova - Rožňavská, oproti Klientskemu centru, Yeme a Fresh market)

Ak si myslíš, že ponúkané podmienky sú "ako šité" pre Teba, neváhaj a zašli nám svoj životopis. Oslovíme však len vyhovujúcich uchádzačov. Tak, ak by ti neprišla naša spätná väzba, nesmúť a sleduj naše ďalšie ponuky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2021 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- výborné vyjednávacie a obchodné zručnosti - moderný predajný proces
- orientácia na výsledok
- proklientská orientácia, obchodné myslenie
- právne a finančné povedomie
- organizačné schopnosti, proaktivita, samostatnosť
- ovládanie IT nástrojov (Windows Office)
- znalosť AJ výhodou
- predchádzajúca skúsenosť v obchodnej sfére minimálne 5 rokov
- vodičský preukaz B

Firmám a podnikateľom ponúkame digitálne ale aj tradičné papierové formy platenia. Naše produkty slúžia v oblastiach stravovania, motivácie, služieb, školení, zdravotnej starostlivosti, sociálnej pomoci a voľnočasových aktivít napr. kultúry, zábavy, dovolenky či darčekov.
Na Slovensku pôsobíme od roku 1995 a spríjemňujeme kvalitu života viac ako 500 000 používateľom našich produktov. Vývoj produktov riadime tak, aby reagoval na aktuálne trendy a potreby spoločností, zamestnávateľov, či podnikateľov alebo jednotlivcov.
Up Slovensko, s. r. o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Up, ktorá vznikla v roku 1964 vo Francúzsku pod niekdajším názvom groupe Cheque Dejeuner. Produkty skupiny využíva viac ako 25 miliónov ľudí v 28-ich krajinách na 4 svetadieloch.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Tomášikova 23/D
821 01 Bratislava 25

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Kinclová
E-mail: poslať životopis
ID: 4066016  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac