1 200 - 1 500 EUR

Obchodný zástupca - Krajský manažér

Up Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si obchodný typ, rád predávaš a napĺňanie potrieb klientov Ťa baví, prosím čítaj pozorne ďalej:

Hľadáme analyticky mysliaceho, motivovaného a obchodne zručného kolegu (kolegyňu) do nášho obchodného tímu. Úlohou vybraného kandidáta (kandidátky) bude predaj, starostlivosť o existujúcu klientelu a účasť na tvorbe nových produktov.

Medzi hlavné činnosti nášho Obchodného zástupcu patrí:
  • získavanie novej klientely, osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientelou,
  • starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov na východnom Slovensku
  • plnenie administratívno-obchodných úloh,
  • plnenie ďalších úloh podľa potrieb oddelenia a spoločnosti
  • účasť na projektoch
  • testovanie nových produktov

Okrem radosti z práce máme aj pekný balík benefitov.
Medzi ne patria:

  • pravidelné školenia
  • silno prozamestnanecká sociálna politika zamestnávateľa
  • príspevok nad rámec zákona na stravu hradený zamestnávateľom v plnej výške
  • darčekové kupóny v pravidelných intervaloch
  • dovolenka nad rámec zákona
  • príspevok zamestnávateľa na DDS
  • 13. a 14. plat

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v spoločnosti UP Slovensko. Váš životopis dôkladne posúdime a dáme Vám spätnú väzbu v čo najkratšom možnom čase.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • prax v oblasti obchodnej činnosti min. 3 roky,
  • samostatnosť,
  • výborné komunikačné zručnosti,
  • zodpovednosť,
  • flexibilita.

Firmám a jednotlivcom ponúkame digitálne ale aj tradičné papierové formy platenia. Naše produkty slúžia v oblastiach stravovania, motivácie, služieb, školení, zdravotnej starostlivosti, sociálnej pomoci a voľnočasových aktivít napr. kultúry, zábavy, dovolenky či darčekov.
Na Slovensku pôsobíme od roku 1995 a spríjemňujeme kvalitu života viac ako 500 000 používateľom. Naše produkty reagujú na aktuálne trendy a potreby spoločností, zamestnávateľov, či podnikateľov alebo jednotlivcov.
Naša spoločnosti Up Slovensko, s. r. o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Up, ktorá vznikla v roku 1964 vo Francúzsku pod niekdajším názvom groupe Cheque Dejeuner. Produkty skupiny využíva viac ako 25 miliónov ľudí v 20-tich krajinách na 4 svetadieloch.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Tomášikova 23/ D
821 01 Bratislava 2
ID: 3709876   Dátum zverejnenia: 4.7.2019