Junior účtovník

Up Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Tomášikova, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu na finančnom oddelení hľadáme novú kolegyňu/nového kolegu na pozíciu Junior účtovník. Náplňou Tvojej práce by boli nasledovné úlohy:
- spracovanie dodávateľských / odberateľských faktúr / refakturácií (evidencia/vystavovanie, účtovanie, úhrada)
- spracovanie vyúčtovaní
- účtovanie majetku
- účtovanie skladu
- účtovanie bankových výpisov
- spracovanie štatistických výkazov
- spracovanie podkladov pre prípravu DPH výkazov
- participácia na účtovnej závierke

Okrem prívetivého kolektívu a príjemného pracovného prostredia Ťa čaká aj pekný balík benefitov:
- pravidelné školenia
- príspevok na stravu nad rámec zákona, hradený zamestnávateľom v plnej výške (aj počas dovolenky)
- 3 dni dovolenky naviac
- príspevok zamestnávateľa na DDP (vo výške 6% zo základného platu)
- 13.plat
- firemné akcie
- jazykové vzdelávanie

Ak si myslíš, že ponúkané podmienky sú "ako šité" pre Teba, neváhaj a zašli nám svoj životopis. Oslovíme však len vyhovujúcich uchádzačov. Tak, ak by ti neprišla naša spätná väzba, nesmúť a sleduj naše ďalšie ponuky :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- stredoškolské vzdelanie ekonomického smeru, prax s účtovaním minimálne 2 roky
- dobrá znalosť a orientácia v účtovných a daňových zákonoch (najmä DPH)
- veľmi dobrá znalosť Excelu
- zodpovednosť
- analytické myslenie
- schopnosť práce pod tlakom
- presnosť, spoľahlivosť
- vysoké pracovné nasadenie, flexibilita
- komunikatívnosť, reprezentatívne vystupovanie
- schopnosť tímovej práce
- znalosť francúzskeho jazyka výhodou

Cieľom spoločnosti je prinášať zamestnávateľom optimálne riešenia v oblasti sociálnej politiky, motivačných, stimulačných a upevňovacích programov tak, aby boli prínosom pre zamestnávateľa i pre zamestnanca. Naše produkty slúžia v oblastiach stravovania, motivácie, služieb, školení, zdravotnej starostlivosti, sociálnej pomoci a voľnočasových aktivít napr. kultúry, zábavy, dovolenky či darčekov.
Spoločnosť Up Slovensko, s.r.o. (pôvodne Chèque Déjeuner), od roku 2021 premenovaná na Up Déjeuner, s. r. o., je samostatne pôsobiacou dcérou francúzskej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 1964 a má zastúpenie v 26 krajinách sveta. Na Slovensku pôsobí od roku 1995.
Up Slovensko, s.r.o. v prvej polovici roku 2021 založila novú spoločnosť s názvom Up Déjeuner, s.r.o., ktorá sa názvom vracia k historickej oblasti podnikania – stravovacím poukážkam a kartám „Déjeuner“. Tento dlho zvažovaný návrat ku koreňom je postavený na vysokej znalosti značky Déjeuner a jej zľudoveniu. Stravovacie poukážky a karty, ktoré nesú rovnaký názov, sa tešia veľkej popularite ako „dežoné“ alebo „deženérky“.
Svojimi neustále sa rozširujúcimi službami zjednodušuje systém stravovania, motivácie a odmeňovania zamestnancov malých i veľkých organizácií na území celého Slovenska.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3686995  Dátum zverejnenia: 6.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac