1 000 - 1 400 EUR

Junior účtovník

Up Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Tomášikova, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu na finančnom oddelení hľadáme novú kolegyňu/nového kolegu na pozíciu Junior účtovník. Náplňou Tvojej práce by boli nasledovné úlohy:
  • spracovanie dodávateľských / odberateľských faktúr / refakturácií (evidencia/vystavovanie, účtovanie, úhrada)
  • spracovanie vyúčtovaní
  • účtovanie majetku
  • účtovanie skladu
  • účtovanie bankových výpisov
  • spracovanie štatistických výkazov
  • spracovanie podkladov pre prípravu DPH výkazov
  • participácia na účtovnej závierke

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1000€ brutto v závislosti od skúseností kandidáta

Okrem prívetivého kolektívu a príjemného pracovného prostredia
Ťa čaká aj pekný balík benefitov:
  • pravidelné školenia
  • príspevok na stravu nad rámec zákona, hradený zamestnávateľom v plnej výške (aj počas dovolenky)
  • darčekové kupóny v pravidelných intervaloch
  • 3 dni dovolenky naviac
  • príspevok zamestnávateľa na DDP (vo výške 6% zo základného platu)
  • 13. a 14. plat (vo výške mesačného platu)
  • firemné akcie
  • jazykové vzdelávanie

Ak si myslíš, že ponúkané podmienky sú "ako šité" pre Teba, neváhaj a zašli nám svoj životopis. Oslovíme však len vyhovujúcich uchádzačov. Tak, ak by ti neprišla naša spätná väzba, nesmúť a sleduj naše ďalšie ponuky :-)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • stredoškolské vzdelanie ekonomického smeru, prax s účtovaním minimálne 2 roky
  • dobrá znalosť a orientácia v účtovných a daňových zákonoch (najmä DPH)
  • veľmi dobrá znalosť Excelu
  • zodpovednosť
  • analytické myslenie
  • schopnosť práce pod tlakom
  • presnosť, spoľahlivosť
  • vysoké pracovné nasadenie, flexibilita
  • komunikatívnosť, reprezentatívne vystupovanie
  • schopnosť tímovej práce
  • znalosť francúzskeho jazyka výhodou

Firmám a jednotlivcom ponúkame digitálne ale aj tradičné papierové formy platenia. Naše produkty slúžia v oblastiach stravovania, motivácie, služieb, školení, zdravotnej starostlivosti, sociálnej pomoci a voľnočasových aktivít napr. kultúry, zábavy, dovolenky či darčekov.
Na Slovensku pôsobíme od roku 1995 a spríjemňujeme kvalitu života viac ako 500 000 používateľom. Naše produkty reagujú na aktuálne trendy a potreby spoločností, zamestnávateľov, či podnikateľov alebo jednotlivcov.
Naša spoločnosti Up Slovensko, s. r. o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Up, ktorá vznikla v roku 1964 vo Francúzsku pod niekdajším názvom groupe Cheque Dejeuner. Produkty skupiny využíva viac ako 25 miliónov ľudí v 20-tich krajinách na 4 svetadieloch.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

P. O. BOX 109
820 05 Bratislava 25
ID: 3686995   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000€ brutto v závislosti od skúseností kandidáta