Špecialistka obchodných analýz

Up Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Tomášikova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 - 1800 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak rád analyzuješ, hráš sa s dátami a číslami a chceš sa ďalej vzdelávať, prosím čítaj pozorne ďalej:

Hľadáme analyticky mysliaceho, motivovaného a racionálneho kolegu (kolegyňu) do nášho obchodného tímu. Úlohou vybraného kandidáta (kandidátky) bude analýza trhu, príprava podkladov pre obchodné a personálne oddelenie a pravidelný reporting.

Medzi hlavné činnosti nášho Špecialistu analýz patria:

- práca s obchodnými zmluvami
- spracovanie agendy zmlúv pre obchodné siete
- týždenná príprava reportu zmlúv
- agenda centrálneho zasielania poštových podkladov obchodníkom
- analýza a reporting obchodných výsledkov
- príprava prezentácií pre obchodné oddelenie
- príprava podkladov a zápisníc z porád

Okrem radosti z práce máme aj pekný balík benefitov.
Medzi ne patria:

- pravidelné školenia
- silno prozamestnanecká sociálna politika zamestnávateľa
- príspevok nad rámec zákona na stravu hradený zamestnávateľom v plnej výške
- darčekové kupóny v pravidelných intervaloch
- dovolenka nad rámec zákona
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- 13. a 14. plat

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v spoločnosti UP Slovensko. Váš životopis dôkladne posúdime a dáme Vám spätnú väzbu v čo najkratšom možnom čase.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.4.2019 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

• Odborné analytické znalosti
• Znalosť francúzskeho jazyka na veľmi dobrej úrovni vítaná
• Ovládanie MS Word, Excel, PowerPoint a Access na profesionálnej úrovni
• Veľmi dobré komunikačné, organizačné a prezentačné zručnosti
• Analytické / strategické myslenie, autonómia, proaktivita
• Spoľahlivosť, zodpovednosť, rozhodnosť, orientácia na plnenie cieľov

Up Slovensko, s. r. o. je samostatne pôsobiacou dcérskou spoločnosťou francúzskej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 1964 a má zastúpenie v 19 krajinách.
Produkty skupiny Up (bývalá groupe Cheque Dejeuner) v súčasnosti využíva takmer 25 miliónov ľudí.
Up Slovensko, s. r. o. pôsobí na Slovensku od roku 1995. Svojimi neustále sa rozširujúcimi službami zjednodušuje systém stravovania, motivácie a odmeňovania zamestnancov malých i veľkých organizácií na území celého Slovenska.
Cieľom spoločnosti je prinášať zamestnávateľom optimálne riešenia v oblasti sociálnej politiky, motivačných, stimulačných a upevňovacích programoch tak, aby boli prínosom pre zamestnávateľa i pre zamestnanca.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

P. O. BOX 109
820 05 Bratislava 25

Kontakt

Kontaktná osoba: Clara Hrabovec
E-mail: poslať životopis
ID: 3619997   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 - 1800 EUR brutto